Przełamanie seniorów

• autor: KoszyceWielkie, 2017-11-14 10:25

A-klasa Tarnów XV kolejka 12.11.2017

KS Koszyce Wielkie - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:0 (1:0)

Bramki: P. Okoński 24'48 P. Kras 70'

KS Koszyce Wielkie:
P. Sobarnia - Ł. Bąk, T. Onak, M. Żaba (D. Boda 38'), T. Kukla, P. Trzaskowski, P. Jarosz (M. Wójcik 78'), A. Pasek, M. Zborowski (P. Kras 68'), P. Gajdur (W. Król 62'), P. Okoński (S. Jarmużewski 84')
"Po wyjazdowym blamażu w Łękawicy,zagraliśmy u siebie z Bobrovią Bobrowniki. Obawiałem się tego meczu. Nie wiedziałem czego się spodziewać do końca po naszej drużynie, która tydzień temu przegrała w fatalnym stylu. Na domiar wszystkiego przyjechał do nas zespół który nie przegrał od sześciu ostatnich kolejek. Ze skrajności wznieśliśmy się na wyżyny i wygraliśmy mecz zasłużenie i w dobrym stylu. Nasza gra mogła się podobać. Akcje nasze były przemyślane i składne. Byliśmy skoncentrowani i odpowiedzialni przez całe 90 minut. Była też walka gdyż goście nie oddawali w łatwy sposób pola. Poprawiliśmy skuteczność, choć nie do końca ale nie ma co wybrzydzać ponieważ rywale mieli też dwie dobre okazje na strzelenie bramki których nie wykorzystali. Ozdobą meczu była pierwsza bramka strzelona przez Piotrka Okońskiego który wykazał duży kunszt i wyszkolenie techniczne klejąc ciężką wrzuconą piłkę, przerzucając ją jeszcze nad obrońcą i kończąc precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę. Ale tyle zachwalania, gdyż przeważnie kończy się to słabszym kolejnym meczem, a nam pozostał jeszcze jeden zaległy z Pogorią"

...