Płacz i zgrzytanie zębów w Łękawicy

• autor: KoszyceWielkie, 2017-11-06 12:13

A-klasa Tarnów XIV kolejka 5.11.2017

KS Łękwica - KS Koszyce Wielkie  5:1 (0:0)

KS Koszyce Wielkie:
P. Sobarnia - D.Boda, T. Onak, D. Budzik, M. Żaba, A. Pasek, P. Trzaskowski, P. Jarosz (M. Wójcik 70'), J. Lisiak (P. Gajdur 64'), W.Król (T.Kukla 58'), M. Zborowski
"Przyjechaliśmy do Łękawicy, w której spędziłem ostatnie trzy sezony, dlatego był to dla mnie szczególny mecz w tej rundzie. Mecz,którego nie mieliśmy prawa przegrać i to jeszcze w takich rozmiarach co mnie bardzo boli. Pierwsza połowa pod kontrolą z naszej strony i po jej zakończeniu powinno było być już po wszystkim. Mieliśmy 5 sytuacji stuprocentowych i nie wykorzystaliśmy żadnej, natomiast akcje gospodarzy kończyły się w okolicach 20 metra od naszej bramki. Bramka dla nas była kwestią czasu i tak się też stało wraz z początkiem drugiej połowy za sprawą Michała Zborowskiego który dał nam prowadzenie strzałem z około 20 metrów. Po chwili popełniliśmy indywidualny błąd w defensywie po którym gospodarze wyrównali i poszli za ciosem. 6 grudnia dopiero za miesiąc ale my już dziś postanowiliśmy rozdawać kolejne prezenty z których drużyna  z Łękawicy skorzystała, strzelając nam kolejne bramki przy naszej biernej postawie. Gratuluję zwycięstwa drużynie z Łękawicy natomiast my po tej nieprzewidzianej i niezrozumiałej porażce musimy jak najszybciej wrócić do dobrej, poukładanej gry"

...