Liga Młodzików

• autor: KoszyceWielkie, 2017-10-23 16:03

II liga młodzików Tarnów XI kolejka 21.10.2017

KS Koszyce Wielkie - Unia Tarnów  3:1 (2:1)

W składzie KS Koszyce Wielkie grali:
P. Chrapusta - N. Banach, D. Siuta, K. Stańczyk, M. Radliński, K. Zdeb, H. Dulęba, K. Wzorek, O. Curyło, M. Nytko, H. Kłósek, M. Radny, M. Melczenko, P. Słowik
"Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo, bardzo ważne punkty na naszym koncie. Grając, jako gospodarze odważnie rozpoczęliśmy mecz i dominowaliśmy nad rywalem. Unia wyprowadziła z pozoru niegroźną kontrę, która zakończyła się stratą bramki. Duży powiew świeżości wniósł do naszej gry Hubert Kłósek, który najpierw zdobył kontaktową bramkę a potem na prowadzenie wyprowadził nas Kamil Wzorek, asystę zaliczył Hubert. Idealnie zareagowaliśmy na stratę bramki. Pierwsza połowa była najlepsza, jaką widziałem w naszym wykonaniu. Nie wiadomo, dlaczego zupełnie inaczej rozpoczęliśmy drugą połowę i to dominował w niej rywal, po kilku roszadach personalnych ponownie zaczęliśmy dochodzić do głosu i groźnie kontrowaliśmy rywala, do końca gra była na styku. Przed końcowym gwizdkiem sędziego kropkę nad i postawił popularny Homar, wykorzystał błąd bramkarza, następnie zmylił rywala i posłał piłkę do bramki. Podsumowując myślę, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo z niezłą drużyną, bardzo dobry mecz rozegrał Natan, Kamil i Homar, reszta zagrała dobrze na swoim poziomie, do którego nas przyzwyczaili. Dobrą robotę wykonał także sędzia, który panował nad boiskowymi wydarzeniami i pozwolił chłopcom grać w piłkę a gdy była potrzeba stanowczo reagował na zbyt ostrą grę"

...