Porażka w derbach

• autor: KoszyceWielkie, 2017-10-02 07:55

A-klasa Tarnów IX kolejka 30.09.2017

KS Koszyce Wielkie - LKS Zgłobice  2:4 (1:2)

Bramki: Gajdur 40' Król 87' - Kawula 7' Piekarski 12'54' Grzywa 89'

KS Koszyce Wielkie:
M. Kaczmarczyk - Ł. Bąk, T. Onak, D. Budzik, A. Pasek (A. Łabuda 62'), P. Trzaskowski, T. Kukla, P. Kras (P. Gajdur 35'), P. Jarosz (M. Żaba 46'), J. Lisiak (W. Król 58'), M. Zborowski
"Niestety przegrywamy derby ze Zgłobicami. Nie chciałbym narzekać ale problemów ciąg dalszy. Nadal szukamy bramkarza, wszystkie cztery zmiany wymuszone kontuzjami a na dodatek z ławki też wchodzą zawodnicy z niedoleczonymi urazami czy też chorzy. Zastanawiam się cały czas czym to jest spowodowane, brak treningów?, brak odpowiedniego przygotowania w okresach przygotowawczych (zimowym i letnim)?, chyba tak, ponieważ grupa z frekwencją treningową funkcjonuje bez urazów. Brak treningu i brak odpowiedniego przygotowania powoduje że włókna mięśniowe nie wytrzymują powodując przy większym wysiłku poważniejsze urazy. Co do samego meczu drużyna ze Zgłobic wygrała zasłużenie. Szybko stracone przez nas dwie bramki ustawiły mecz. Straciliśmy je w zbyt łatwy sposób gdzie goście  prostymi środkami przedostali się w nasze pole karne. Mało dobrej gry z naszej strony jeżeli chodzi o poczynania ofensywne. Zbyt dużo gry górną piłką od tyłu (stan naszego boiska po części nas do tego prowokował) z czego nic nie wynikało wobec warunków fizycznych Zgłobic. Przed przerwą złapaliśmy kontakt za sprawą Piotra Gajdura i chcieliśmy pójść za ciosem, ale obraz gry nie uległ zmianie w drugiej połowie. Remis to był dla nas max w tym meczu co mogliśmy osiągnąć za sprawą Wojtka Króla któremu brakło niewiele aby doprowadzić do remisu w końcówce, a który też wcześniej zdobył bramkę kontaktową na 2:3. Nie brakowało walki i zaangażowania z naszej strony, ale drużyna Zgłobic rozbiła nas fizycznie"

...