Liga Młodzików

• autor: KoszyceWielkie, 2017-08-29 11:26

II liga młodzików Tarnów II kolejka 28.08.2017

FC Pawęzów - KS Koszyce Wielkie  2:3 (1:0)

Bramki: K. Witek 30' M. Lis 50' - M. Melczenko 41'58' W. Czabański 42'

W składzie KS Koszyce Wielkie grali:
P. Chrapusta - N. Banach, K. Stańczyk, M. Radliński, K. Zdeb, H. Dulęba, K. Wzorek, O. Curyło, M. Nytko, H. Kłósek, H. Kusiak, M. Melczenko, W. Czabański, M. Smagacz, J. Lamparski

"W drugim spotkaniu w Lidze Młodzików przyszło nam zmierzyć się z Pawęzowem. Boisko i sposób gry przeciwników już od początku zwiastowało ciężką przeprawę dla naszych graczy. Pierwsza połowa przespana i nieco chaotyczna, brakowało dokładności, spokoju i pewności w grze, na dodatek straciliśmy bramkę do szatni po prostym błędzie na 30s przed końcem. Po przerwie wyszliśmy z innym nastawieniem i pomysłem na drugą połowę. Uporządkowaliśmy naszą grę i było widać, że coś dobrego z niej wyniknie. Tworzyliśmy bardzo dużo sytuacji i wyszliśmy na prowadzenie, tylko jednobramkowe mimo tworzenia wielu sytuacji. Przeciwnik wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji i doprowadził do remisu. Do końca zagraliśmy konsekwetnie i to my pod koniec drugiej połowy trafiliśmy bramkę ostatecznie zgarniając pełną pulę. Brawa dla naszej drużyny za walkę i zaangażowanie szczególnie w drugą połowę, dobra dyspozycję natomiast pokazał natomiast Krystian Zdeb, który dwoił się i troił w bocznych sektorach, zagrał jak nowoczesny boczny obrońca. Spokój, opanowanie i pewność na środku obrony pokazał popularny Banan 🍌. Dużą wartość pokazał też od początku drugiej połowy Maksim Melczenko, który był bardzo pożyteczny na pozycji napastnika, to on dał sygnał do odrabiania strat i on wszystko zakończył strzelając zwycięską bramkę"

...