Dobry start młodzików

• autor: KoszyceWielkie, 2017-08-19 16:49

II liga młodzików Tarnów I kolejka 19.08.2017

Westovia Tarnów - KS Koszyce Wielkie  1:3 (0:1)

Bramki: W. Wojtanowski 56' - H. Kłósek 5' M. Nytko 32' M. Melczenko 54'

W składzie KS Koszyce Wielkie grali:
K. Wzorek - N. Banach, K. Stańczyk, M. Radliński, K. Zdeb, H. Dulęba, O. Curyło, M. Nytko, H. Kłósek, H. Kusiak, M. Melczenko, M. Radny

Trener Tomasz Onak o meczu:
"Młodzicy naszego klubu zainaugurowali rozgrywki ligowe w sezonie 2017/18. Nie dysponowaliśmy dzisiaj najsilniejszym składem, jednak chłopcy, którzy się pojawili stanęli na wysokości zadania, w ostatniej chwili wypadł nam jeszcze bramkarz. Kolejnym interesującym faktem jest to, że w wieku Młodzika było dzisiaj tylko pięciu zawodników, kadrę uzupełnił klasycznie rocznik 2007 a także dwóch świeżaków z roku 2008. Sam mecz pod naszą kontrolą, chociaż należy napisać, że rywal kilkakrotnie groźne kontrował i sprawdzał czujność naszej defensywy, na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem dzięki Hubertowi Kłóskowi, prowadzenie powinno być jednak wyższe. W drugiej połowie chłopcy szybko podwyższyli prowadzenie, a autorem gola był Maciek Nytko, kolejny raz znów marnowaliśmy okazje na podwyższenie, trzecią bramkę futsalowym uderzeniem ze szpica zaliczył Maksim Melczenko z roku 2008, który mądrze i przyjemnie wprowadza się do drużyny. Wynik ustalili gospodarze trafiając z bliskiej odległości. Podsumowując, po pierwszej połowie na pewno trzeba było poprawić grę w defensywie i być bardziej czujnym, w ofensywie szwankowała skuteczność i trzymanie linii równo z obrońcami. Po rozmowie w przerwie chłopcy zrealizowali wszystkie cele (m.in. szybkie podwyższenie wyniku po przerwie, potrzebowali na to 3 minuty), z różnym skutkiem, ale w każdym aspekcie była poprawa, więc bardzo się cieszymy i zasłużenie zgarniamy trzy punkty"

...