Liga Młodzików

• autor: KoszyceWielkie, 2017-04-29 19:51

II liga okręgowa Młodzików Tarnów 29.04.2017

LUKS Skrzyszów - KS Koszyce Wielkie 2:1 (0:1)

Bramki: T. Stawarz 39' F. Budzik 43' - M. Nytko 25'

W barwach KS Koszyce grali:

K. Sołtys, K. Stańczyk, S. Nytko, M. Radliński, J. Sobarnia, K. Zdeb, N. Banach, H. Dulęba, M. Nytko, W. Czabański

Analiza trenera Tomasza Onaka:

"Rundę wiosenną zainaugurowali dzisiaj nasi Młodzicy meczem wyjazdowym w Skrzyszowie. Bardzo dobra gra w pierwszej połowie została podsumowana tylko jedną bramką, którą zdobył Maciek Nytko. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to zdobycz bramkowa po tej połowie, zamiast zabić mecz i zaaplikować naszym rywalom bagaż kilku goli schodzimy na przerwę z przewagą jednej bramki. W przerwie chłopcy zostali uczuleni, że mamy do rozegrania całą połowę i jeszcze niczego nie wygraliśmy. Początek drugiej połowy i już było widoczne, że coś w naszej drużynie nie funkcjonuje jak powinno, gubienie swoich pozycji, brak ruchu, zupełnie jakby wyszła całkiem inna drużyna. Gra całkowicie siadła a mieliśmy jedynie kilka przyzwoitych momentów po stracie pierwszej bramki gdzie próbowaliśmy szybko odpowiedzieć, strata drugiej bramki jednak całkowicie podcięła nam skrzydła. Pierwsza połowa to nasza dominacja, w drugiej lepszy i bardziej skuteczny był zespół gospodarzy. Podsumowując, na wynik na pewno wpływ miała także wyjątkowo wąska kadra dzisiaj gdzie do dyspozycji był tylko jeden zawodnik rezerwowy i pod koniec gra w osłabieniu. W wieku Młodzika mieliśmy dzisiaj 3 zawodników, reszta to chłopcy z rocznika 2006 i 2007, którzy zbierają bardzo cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości, jak już pisałem wyżej na pewno pierwsza połowa i sposób prowadzenia gry napawa optymizmem"