KS Koszyce Wielkie - Tuchovia II Tuchów 3:1 (0:1)

Bramki: M. Okoński 50'85' P. Trzaskowski 72' - A. Czyż 11'

P. Sobarnia - A. Pasek, Ł. Bąk, T. Onak, T. Kukla, M. Mytnik (P. Jarosz 78'), P. Trzaskowski, D. Budzik (M. Ligęza 89'), M. Proszowski, M. Groński (P. Gajdur 83'), M. Okoński
Rezerwowi: T. Kądziołka, D. Boda

Tuchovia II Tuchów:
S. Pawlik - D. Bielak, S. Bielak, M. Borgula, B. Czapla (A. Babiarz 58'), A. Czyż, A. Kaczor, D. Mazur, D. Rąpała, J. Sarad, N. Tyrka

"Wygraliśmy bardzo ciężki mecz. W Tuchovii wystąpiło kilku zawodników, którzy na co dzień grają w pierwszej drużynie, w a-klasie grają bardzo rzadko, występują tylko gościnnie. Niestety tak się złożyło, że przeciwko nam zagrali. Do przerwy przegrywaliśmy o:1, po bramce której można było uniknąć. Przeciwnik był od nas szybszy i agresywniejszy. Przegrywaliśmy większość pojedynków jeden na jeden, nieliczne nasze strzały były blokowane przez zawodników Tuchovii. Z trudem przychodziło nam konstruowanie akcji. Druga połowa to już całkowicie inny obraz gry, ze wskazaniem na nas. Szybko strzelona bramka na 1:1, na pewno bardzo nam pomogła, gra zaczęła się nam kleić. Mieszko Okoński na dobre rozwinął skrzydła, każde jego dojście do piłki coś zwiastowało, dwie bramki i asysta, po indywidualnej akcji mówią wszystko, tym bardziej że z wieloma zawodnikami Tuchovii zna się bardzo dobrze, a w takiej sytuacji gra się zawsze trudniej. Na okoliczność można wypić jego zdrowie. Należy też pochwalić całą linię obrony, łącznie z bramkarzem, która co prawda popełniła dwa duże błędy, ale gdy w grze z przeciwnikiem, który ma w składzie Czyża , S. i D. Bielaków, traci się tylko jedną bramkę, jest to warte podkreślenia."