Pierwszy remis w sezonie

• autor: KoszyceWielkie, 2017-04-09 10:42

A-klasa Tarnów XVI kolejka 8.04.2017

KS Orzeł Lisia Góra - KS Koszyce Wielkie  3:3 (2:1)

Bramki: P. Wilk 5' W. Taraszka 12' J. Sikorski 58' - M. Groński 44' M. Okoński 62' M. Proszowski 63'

W 90 minucie J. Sikorski(Orzeł Lisia Góra) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Skład KS Koszyce:

T. Kądziołka - A. Pasek, Ł. Bąk, Z. Nytko (T. Kukla 28'), P. Jarosz (M. Wójcik 58'), P. Trzaskowski, D. Budzik, D. Boda, M. Proszowski, M. Groński, M. Okoński

Rezerwowi: P. Sobarnia

"Dziwny był to mecz. Przystąpiliśmy do niego porozbijani fizycznie i psychicznie po meczu o Puchar Polski. Od pierwszych minut było widać, że graliśmy w środę, prawie wszystkie podania były niecelne, za krótkie lub za długie. Wyglądaliśmy jakby każdy ważył 5 kilogramów więcej. Już w 4 minucie przegrywaliśmy 1:0, w 20 minucie było 2:0 i w dalszym ciągu nic nam nie wychodziło. Gdy w 43 minucie zawodnik Orła znalazł się w sytuacji sam na sam z Tomkiem Kądziołką wydawało się, że zamknie ten mecz i będzie 3:0 do przerwy. Tomek jednak obronił strzał, a po kilkudziesięciu sekundach Mateusz Groński po rzucie rożnym strzelił bramkę dla nas na 1:2. W drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę i gdy zanosiło się na bramkę na 2:2, po kontrze Lisiej Góry przegrywaliśmy 1:3. Bardzo szybko jednak odpowiedzieliśmy, Mieszko Okoński, po pierwszej asyście w seniorach Michała Wójcika doprowadził do stanu 2:3, a po chwili, Marek Proszowski wyrównał wynik na 3:3. Blisko też byliśmy objęcia prowadzenie w tym meczu, Mateusz Groński mógł zostać bohaterem meczu, dwukrotnie wszystko zrobił dobrze, brakło mu jednak szczęścia. Zamiast tego bohaterem spotkania został nasz bramkarz który obronił rzut karny w 90 minucie"