KS Koszyce Wielkie - KS Pogoria Pogórska Wola 0:4 (0:4)

Bramki: M. Hebda 27'40' K. Hebda 42' Pytel 45'

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - A. Pasek, Ł. Bąk, T. Onak, T. Kukla (M. Ligęza 77'), M. Mytnik (M. Wójcik 64'), P. Trzaskowski, D. Budzik (D. Boda 63'), M. Proszowski, M. Groński (P. Gajdur 75'), M. Okoński

Rezerwowi: T. Kądziołka, P. Jarosz

"0 : 4 mówi wszystko lub prawie wszystko. Przegraliśmy mecz po słabej grze. Celowo pisze po słabej a nie bardzo słabej, gdyż rozmiary porażki są niewspółmierne do sytuacji na boisku. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji , niestety nie zdobyliśmy żadnej bramki. Duża w tym zasługa bramkarza Pogorii, który ustawiał się i interweniował bezbłędnie, a do tego nasze strzały nie były perfekcyjne. Jak w meczu wykreuje się kilka sytuacji i ich nie wykorzysta, to ciężko jest zapunktować. Najczęściej pierwsza bramka ustawia mecz, my mieliśmy dwie lub nawet trzy sytuacje ku temu aby wyjść na prowadzenie. Pogoria stwarzała największe zagrożenie po rzutach rożnych, a bramkę na 1:0 zdobyła po naszym kolejnym błędzie indywidualnym, gdy wydawało się że niebezpieczeństwo jest zażegnane. Gdy nie wykorzystaliśmy sytuacji na 1 : 1, bardzo szybko zostaliśmy ukarani trzema bramkami w krótkim odstępie czasu. 0:4 do przerwy. Zanosiło się na blamaż. Chociaż z gry nie wyglądało to aż tak fatalnie. Pogórska Wola miała 5 okazji bramkowych wykorzystała 4, my mieliśmy 3-4, nie wykorzystaliśmy żadnej. I to była największa różnica w pierwszej połowie meczu. Po przerwie też mogliśmy zminimalizować rozmiary porażki, lecz ponownie bramkarz stawał nam na drodze, lub nie trafialiśmy w światło bramki. Jedynym pozytywem tego mecz jest udany debiut w lidze niespełna 16-letniego Michała Wójcika. Nie jest łatwo wejść na boisko przy wyniku 0:4, gdy nikomu nie idzie, Michał wszedł i na tle bardzo dobrego przeciwnika zaprezentował się z dobrej strony, nie unikał walki, pokazywał się do gry, utrzymywał się przy piłce i miał kilka udanych zagrań."