• Tuchovia II Tuchów - Dunajec Mikołajowice

Trzasnęło w Ładnej

• autor: KoszyceWielkie, 2017-03-25 18:17

A-klasa Tarnów XIV kolejka 25.03.2017

LKS Ładna - KS Koszyce Wielkie 2:4 (1:2)

Bramki: A. Mroczek 45' R. Cygan 53' - M. Groński 14', P. Trzaskowski 36'79', M. Okoński 90'

Skład KS Koszyce:

T. Kądziołka - A. Pasek, Ł. Bąk, D. Budzik, T. Kukla, M. Mytnik (P. Jarosz 90'), P. Trzaskowski, M. Proszowski, M. Groński (A. Łabuda 90'), M. Okoński, P. Gajdur (M. Ligęza 65')

Rezerwowi: Z. Nytko, M. Wójcik

"Informacje o śmierci KS Koszyce były jednak przedwczesne. Nie tylko przystąpiliśmy do rozgrywek, ale wygraliśmy bardzo ciężki i zacięty mecz wyjazdowy. Grając bez pięciu zawodników, w tym 4 z podstawowego składu w porównaniu do rundy jesiennej. Ci którzy zostali w klubie, nie po raz pierwszy udowodnili, że ambicji i woli walki im nie brakuje. Było to widać dzisiaj od pierwszej do 94 minuty. Oczywistym jest fakt, że nie wszyscy są na tym samym poziomie wyszkolenia, każdemu może brakować umiejętności lub talentu, ale walczyć musi każdy i tak było dzisiaj. Dzięki temu wygraliśmy bardzo ważny w kontekście całej rundy mecz. Spotkanie z Ładną ułożyło się nam świetnie, prowadziliśmy 2:0, mieliśmy sytuacje aby jeszcze podwyższyć wynik na 3:0, ale nie zrobiliśmy tego i zemściło się to w 45 minucie, straciliśmy bramkę po rzucie rożnym którego być nie powinno, bo to zawodnik z Ładnej ostatni dotknął piłki. Bramka ta wprowadziła dużo nerwowości w nasze poczynania i odwróciła mecz, który mogliśmy mieć już zamknięty. Gospodarze mieli pretensje do sędziego, który sędziował jednak obiektywnie, zdarzały się pomyłki, ale w obydwie strony, nie da się jednak sędziować bezbłędnie, a tym którzy krytykują pracę sędziów polecam ligę hiszpańską tam spalone pokazuje się odwrotnie i nawet jak zawodnik atakuje ze swojej połowy. Jeden ze zwolnionych ostatnio trenerów uważa że wynik 2:0 jest bardzo niebezpieczny i należy się chyba z nim zgodzić bo tak też było dzisiaj. Z 2:0 zrobiło się 2:2 i to Ładna przez kilka minut była bliższa zdobycia bramki na 3:2. Na szczęście, wypoczęty po ciężko przepracowanej zimie Patryk Trzaskowski, wyprowadził nas na prowadzenie a wynik ustalił w doliczonym czasie gry nieśmiało wchodzący w sezon Mieszko Okoński."