Pretzel Cup 2017

• autor: KoszyceWielkie, 2017-03-02 09:23

W niedziele serie turniejów w Koszycach Wielkich kończyliśmy zmaganiami o Pretzel Cup rocznika 2008. Również w tym roczniku byliśmy świadkami emocjonującej rywalizacji i ciekawej gry w wykonaniu młodych adeptów piłki nożnej. Nic dziwnego, bowiem i tym razem obsada turnieju była niezwykle mocna, do Koszyc zawitało naprawde kilka uznanych i renomowanych "firm".

Jak poszło naszej drużynie w tym turnieju dowiemy się w relacji trenera Mieszka Okońskiego:

"Turniej rocznika 2008 był mocno obsadzony, od początku wiedzieliśmy że czekają nas ciężkie pojedynki z bardzo dobrymi zespołami. Jednak patrząc na grę naszych zawodników nie można być zadowolonym. Wiem na co stać chłopaków i to na pewno nie było to co pokazali w niedzielnym turnieju. Najbardziej zaskakujący był brak woli walki, szczególnie w tych wyrównanych spotkaniach w których mogliśmy odnieść zwycięstwa. Z pozytywnej strony na pewno na wyróżnienie zasłużyli Jakub Chrapusta oraz Adrian Niedzielski obydwoje grali na swoim wysokim poziomie. Przed chłopcami z rocznika 2008 na pewno jeszcze dużo pracy, szczególnie nad skutecznością (w turnieju zdobyliśmy tylko 3 bramki) pomimo kilku naprawdę świetnych okazji. Przed nami sezon gry na boisku trawiastym, będzie to okazja do dodatkowych treningów/gier w których chłopcy będą mieli okazje zaprezentować swoje najlepsze oblicze, bo stać ich na to!!! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom oraz zarządowi klubu za piękną organizacje turnieju!!!"

Wyniki z udziałem naszej drużuny:
KS Koszyce - Westovia Tarnów 0:3
KS Koszyce - Tarnovia Tarnów 0:0
KS Koszyce - DAP Dębica 1:2 (M. Melczenko)
KS Koszyce - Dream Team Bochnia 0:7
KS Koszyce - Piast Czchów 1:0 (A. Niedzielski)
KS Koszyce - UKS 6 Jasło 0:2
KS Koszyce - AP English Football Zakliczyn 1:1 (M. Melczenko)

Klasyfikacja końcowa:
1.Dream Team Bochnia 2.Westovia Tarnów 3.Tarnovia Tarnów 4.UKS 6 Jasło 5.DAP Dębica 6.KS Koszyce Wielkie 7.Piast Czchów 8.AP English Football Zakliczyn
Zdjęcia Tomasz Schenk
Zdjecia z turnieju można pobrać TUTAJ.