KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 275, wczoraj: 336
ogółem: 470 972

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rostek Serwis Cup 2017

  • autor: KoszyceWielkie, 2017-03-01 09:11

Trzecim z serii turniejów organizowanych przez nasz klub był turniej rocznika 2006 pod patronatem firmy Rostek Serwis. Obsada zawodów była imponująca, do czterech drużyn z naszego regionu dołączyło 4 przedstawicieli z innych województw. Takie drużyny jak Kuźnica Katowice, Unia Wilkołazy czy DAP KIelce, musiały pokonać sporę odległości by dotrzeć do Koszyc Wielkich, ale sądząc po emocjach którę panowały w trakcie i po zakończeniu turnieju, na pewno się opłacało spędzić kilka godzin tego dnia w autokarze.
Z powodu nieobecności trenerów Tomasza i Mieszka, naszych chłopaków na turnieju poprowadził, zaprawiony już w bojach, Marcin Stańczyk. Poniżej relacja w jego wykonaniu:

"W minioną sobotę miałem przyjemność prowadzić chłopców z rocznika 2006/07 w turnieju Rostek Serwis Cup 20017 organizowanym przez nasz klub. Początek turnieju w naszym wykonaniu nie wypadł zbyt okazale. Pierwszy mecz z Westovią praktycznie "na stojąco" i porażka 0:2. Chłopców trzeba było naprawdę mocno motywować do szybszej i twardszej gry. Przyniosło to efekt w postaci dwóch kolejnych zwycięstw z Wolanią oraz Kuźnicą Katowice, jednak nasza gra dalej pozostawiała wiele do życzenia. Kolejne trzy mecze to porażki z drużynami z pierwszej trójki turnieju. Trzeba jednak przyznać że mecze z DAP Kielce i Unią Wilkołaz stały na dość wyrównanym poziomie i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia większej ilości bramek. Dopiero w ostatnim meczu z Unia Tarnów chłopcy pokazali na co ich naprawdę stać. Walka na całym boisku, szybkość , zadziorność i dobra skuteczność. Mieliśmy wprawdzie trochę szczęścia, ale ono tez jest w sporcie potrzebne. Może po tym meczu chłopcy bardziej uwierzą w siebie i w swoje możliwości, bo naprawdę jest potencjał. Cieszy również fakt że w porównaniu z turniejami w Pilźnie i Brzesku rocznik 2006 poprawił swoją skuteczność. Po dwie bramki zdobyli Natan i Kacper oraz po jednej Wojtek i Kamil. Swoja cegiełkę dorzucił również przedstawiciel rocznika 07 - Ronald Koeman Koszyc Wielkich czyli Mikołaj Radliński.
Podsumowując , turniej kończymy na 5 miejscu pozostawiając jednak pewien niedosyt. Bo gdybyśmy zagrali wszystkie mecze tak jak z Unią ..... :))"

Wyniki z udziałem naszej drużuny:
KS Koszyce - Westovia Tarnów 0:2
KS Koszyce - Wolania Wola Rzędzińska 1:0 (K. Stańczyk)
KS Koszyce - Kuźnica Katowice 1:0 (N. Banach)
KS Koszyce - DAP Kielce 1:3 (K. Stańczyk)
KS Koszyce - Unia Wilkołaz 1:3 (W. Czabański)
KS Koszyce - UKS 6 Jasło 0:4
KS Koszyce - Unia Tarnów 3:0 (N. Banach, M. Radliński, K. Wzorek)
 
Klasyfikacja końcowa:
1.UKS 6 Jasło 2.DAP Kielce 3.Unia Wilkołaz 4.Westovia Tarnów 5.KS Koszyce Wielkie 6.Kuźnica Katowice 7.Unia Tarnów 8.Wolania Wola Rzędzińska
 
Zdjęcia Tomasz Schenk
Zdjecia z turnieju można pobrać TUTAJ.

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [284]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie