Zadecydowały karne

• autor: KoszyceWielkie, 2017-01-31 16:27

Relacja trenera Tomasza Onaka z turnieju który się odbył w Dębicy 28 stycznia:

"Rocznik 2007 tym razem w dość okrojonym składzie wybrał się na turniej do Dębicy na obiekty Wisłoki Dębica. Jak pokazała rywalizacja trafiliśmy do bardzo wyrównanej grupy z Igloopolem, Bardomedem Krosno oraz Czarnymi Oleszyce gdzie do ostatniego spotkania nie było wiadomo, kto znajdzie się w półfinale. Mecz zaczęliśmy od bezbramkowego remisu z Czarnymi Oleszyce, początek meczu należał do nas, później inicjatywę przejęli rywale a pod koniec meczu znów nastąpiło nasze przebudzenie. Kolejny mecz z Krosnem, także wyrównany jednak ze wskazaniem na nas, zasłużenie wygrywamy 1:0 po bramce Huberta Dulęby. Ostatni mecz w grupie z teoretycznie najmocniejszym Igloopolem rozegraliśmy bardzo dobry mecz, sytuacje z obu stron, postronnym kibicom spotkanie mogło przypaść do gustu, jedynie czego brakło to bramek. Półfinał z Przecławiem to wyrównany mecz podobnie jak z Igloopolem, mieliśmy 2-3 sytuacje, które powinniśmy wykorzystać, przeciwnicy także się odgryzali, jako, że równo z końcową syrena był bezbramkowy remis to nastąpiły rzuty karne, które lepiej wykonała drużyna Team Przecław. Mecz o 3 miejsce z Unią Tarnów dość chaotyczny, który głównie zapamiętamy z dalekich wyrzutów obu bramkarzy, tym razem przeważaliśmy ale byliśmy strasznie nieskuteczni, po kolejnym bezbramkowym remisie znów to rywal okazał się lepszy w rzutach karnych. Podsumowując turniej pokazaliśmy to z czego słyniemy, czyli dobra defensywę gdzie z gry żaden z rywali nas nie zdołał pokonać, kolejnym pozytywem może być fakt, że z dwoma finalistami toczyliśmy wyrównane pojedynki. Mankamentem znów była ofensywa, mało tracimy ale także mało strzelamy, 1 trafiona bramka w turnieju i 0 straconych dało nam 4 miejsce w turnieju, na pewno trzeba mocniej popracować nad poruszaniem się bez piłki i wykonywaniem rzutów karnych."

Wyniki naszej drużyny:

KS Koszyce - Czarni Oleszyce 0:0
KS Koszyce - Bardomed Krosno 1:0 (H. Dulęba)
KS Koszyce - Igloopol Dębica 0:0
KS Koszyce - Team Przecław 0:0
KS Koszyce - Unia Tarnów 0:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Team Przecław 2.Igoopol Debica 3.Unia Tarnów 4.KS Koszyce Wielkie 5.Wilczki Lesko 6.Bardomed Krosno 7.Wisłoka Debica 8.Czarni Oleszyce