• Tuchovia II Tuchów - Dunajec Mikołajowice

Udany turniej rocznika 2007

• autor: KoszyceWielkie, 2017-01-18 18:14

Trener Mieszko Okoński:

"Kolejny bardzo udany turniej rocznika 2007, tym razem udaliśmy się do Jasła gdzie odbyły się zawody z cyklu ‘Ferie z AP Jasło’. Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Turniej rozpoczęliśmy od porażki z drużyna Resovii, pomimo kilku dobrych sytuacji nie udało nam się zdobyć bramki. Następnie wyrównane mecze z zespołami Team Przecław (1-0) oraz Ekoball Sanok (1-1). Na tym etapie turnieju było widać, że drużyna Tarnovii prezentuje bardzo wysoki poziom, a reszta drużyn będzie walczyła o podium do ostatniego spotkania. Po naszym najsłabszym meczu w turnieju z AP Jasło II (wygrana 1-0) mieliśmy realną szanse na zajęcie nawet 2 miejsca. Zmotywowani chłopcy rozegrali bardzo dobry mecz z drużyną Tarnovii, odnieśliśmy porażkę 0-2 jednak przez długi okres meczu utrzymywał się wynik 0-0, a nikt nawet na chwilę nie chciał odpuścić. Mieliśmy okazję do zdobycia bramki, jednak chłopakom należą się wielkie brawa za walkę, której brakło choćby w meczu z zespołem z Jasła. Dwa ostatnie spotkania to wysoka wygrana z drużyną ze Słowacji MSK Tesla Stropkov (4-0) i nie zasłużona porażka z zespołem AP Jasło I (1-2).

Turniej kończymy na 4 miejscu, pozostaje lekki niedosyt ponieważ zabrakło kilku minut, a remis w ostatnim spotkaniu dawał nam miejsce na podium. Bardzo pozytywnie oceniam grę chłopaków, długimi fragmentami próbowali rozgrywać piłkę, nie można im odmówić również woli walki która została doceniona na koniec turnieju przez organizatorów. Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom udanego występu, liczna grupa chłopców przyjechała na turniej chora ale to nie przeszkodziło im w rozgrywaniu meczy na wysokim poziomie. Na wyróżnienie zasłużył Hubert Kusiak, który rywalizował z zawodnikami o rok starszymi od siebie, a radził sobie wyśmienicie szczególnie w działaniach obronnych."

Wyniki z udziałem naszej drużyny:

KS Koszyce - Resovia Rzeszów 0:1
KS Koszyce - Team Przecław 1:0 (M. Nytko)
KS Koszyce - Ekoball Sanok 1:1 (H. Dulęba)
KS Koszyce - AP Jasło II 1:0 (M. Nytko)
KS Koszyce - Tarnovia Tarnów 0:2
KS Koszyce - MSK Tesla Stropkov 4:0 (H. Dulęba x2, M. Radliński, M. Niedzielski)
KS Koszyce - AP Jasło I 1:2 (H. Dulęba)

Klasyfikacja końcowa:
1.Tarnovia Tarnów 2.Resovia Rzeszów 3.Team Przecław 4.KS Koszyce Wielkie 5.Ekoball Sanok 6.AP Jasło I 7.MSK Tesla Stropkov 8.AP Jasło II