KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 450, wczoraj: 243
ogółem: 470 292

statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej "Czarna Jaskółka"

  • autor: KoszyceWielkie, 2017-01-10 15:55

W niedzielę rocznik 2007 rozegrał turniej na "Jaskółce" w Tarnowie, na tym turnieju wyjątkowo graliśmy z bandami bez klasycznego wznowienia zza linii bocznej. W pierwszym meczu ulegliśmy Elicie Brzesko, przeciwnik okazał się lepszy, miał więcej z gry jednak rozmiary porażki powinny być mniejsze. Kolejne dwa mecze wygrane dość gładko ze Stalą Mielec Białą i Wierzchosławicami, gdzie ładnie wymienialiśmy podania a na listę strzelców wpisało się mnóstwo naszych zawodników. Kolejny mecz z Unią Tarnów Granatową rozpoczynamy bardzo dobrze, pewnie w defensywie i aktywnie z przodu czego efektem były dwie strzelone bramki. Rywal zdobył bramkę kontaktową, napierał na nas pod koniec spotkania, jednak obrona i bramkarz byli na posterunku więc zainkasowaliśmy kolejne 3 oczka. Następnym naszym rywalem był dobrze nam znany Skrzyszów, przegrywamy 2:0, przeciwnik z zimną krwią wykorzystał nasze błędy w defensywie a nasze próby ustrzelenia bramki kontaktowej się nie udały. Kolejny mecz rozgrywamy ze Stala Mielec Niebieską, na początku meczu drużyna była myślami raczej w swoich ciepłych łózkach, przeciwnik stworzył kilka sytuacji, raz nawet ostemplował słupek. Po kilku gongach nasza drużyna, w końcu wzięła się za granie i również groźnie atakowała. Stworzyliśmy w drugiej części meczu wiele sytuacji, a przynajmniej dwie z nich powinny znaleźć się w siatce rywala. Ostatni mecz z teoretycznie słabszą drużyną którą była Unia Niebieska, pokazał, że w piłce wszystko weryfikuje boisko a dopisywanie sobie 3 puntów przed wyjściem na parkiet nie ma najmniejszego sensu. Wpływ na słabszą dyspozycję mogła mieć też może obecność kibiców gospodarzy, którzy w kilkanaście osób pojawili się na hali i głośno dopingowali swoich młodych zawodników. Podsumowując turniej pozostał niedosyt ponieważ trzecie miejsce było jak najbardziej w zasięgu i na własne życzenie wypuściliśmy podium z rąk. Jak powiedział trener Michniewicz: "Wiemy, że piłka lubi pokorę, ciszę i ciężką pracę" więc na treningach musimy dawać z siebie sto procent, oraz być lepszym od siebie z wczoraj. 

Wyniki z udziałem naszej drużyny:

KS Koszyce - Elita Brzesko 0:4
KS Koszyce - Stal Mielec II 6:0 (M. Radliński x2, M. Radny, M. Melczenko x2, M. Nytko)
KS Koszyce - LKS Wierzchosławice-Ostrów 8:0 (K. Zdeb, M. Nytko x2, M. Radliński x2, A. Niedzielski, J. Lamparski, M. Radny)
Unia Tarnów I - KS Koszyce 1:2 (M. Radliński, M. Nytko)
LUKS Skrzyszów - KS Koszyce 2:0
Stal Mielec I - KS Koszyce 0:0
Unia Tarnów II - KS Koszyce 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1.LUKS Skrzyszów 2.Elita Brzesko 3.Unia Tarnów I 4.KS Koszyce 5.Stal Mielec I 6.Stal Mielec II 7.Unia Tarnów II 8.LKS Wierzchosławice-Ostrów
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [199]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie