KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 244, wczoraj: 336
ogółem: 470 941

statystyki szczegółowe

Aktualności

Na podium w Zakliczynie

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-12-12 12:54

W niedziele nasza dryżyna złożona w większości z chłopców z rocznika 2008/09 wzieła udział w Mikołajkowym turnieju w Zakliczynie dla rocznika 2007/08. Relacje z turnieju dla naszej strony, po raz pierwszy przygotował Marcin Chrapusta, za co mu serdecznie dziękujemy.

"Cieszmy się chwilą - niech trwa!

Pracowity weekend dobiegł końca, przed nie lada wyzwaniem logistycznym stanęli rodzice naszych chłopaków.
W sobotę Turniej zaplecza, czyli rocznika 2009, a w niedzielę dwa turnieje dla rocznika 2007 i 2006, w dwu miastach.
Ode mnie kilka słów na temat wyjazdu naszej paczki do Zakliczyna, na jeden z najlepiej zorganizowanych ostatnio turniejów piłkarskich: English Football Tournament. Cokolwiek by nie napisać o organizacji tego turnieju, będzie za mało i nie odda klimatu jaki panował. Myślę, że możemy z zazdrością patrzeć na przychylność instytucji Zakliczyna dla rozwoju dzieci i sportu w swoim regionie, jak i na charyzmę organizatorów.
Ze względu na turniej w Dębicy, gdzie wysłaliśmy pierwszy garnitur, w Zakliczynie mieli okazje pograć młodsi.
Wydawało się, że ciężko będzie nam rywalizować rocznikiem 2008-2009 ze starszymi, ale chłopaki jakby na przekór temu grali z „jajem”.
Pierwszy mecz z AP EF Zakliczyn II wygrywamy jeden zero (bramka z rzutu wolnego). Kilkadziesiąt minut później Zakliczyn I bierze skuteczny odwet za młodszych - strzelają nam dość przypadkową bramkę, jednak po naszym błędzie w środku boiska. W tym meczu pod naszą bramką była istna obrona Częstochowy. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że Koszyce słyną z defensywy, Kuba paradował w bramce jak stary wyjadacz, odbiło się to jednak na kondycji i „samopoczuciu” - w kolejnym meczu w bramce zastąpił go dzielnie Dominik. Przegrywamy 3 mecz z zwycięzcą Turnieju FA WOJNICZ aż 8:1, ale za to jesteśmy jedyną drużyną, która trafia bramkę tej drużynie w całym turnieju. I to jaką bramkę! Adrian z rzutu wolnego z 17 metrów pakuje piłkę idealnie w okno - BRAMKA TURNIEJU - jedyne co mógł zrobić przeciwnik to wyjąć piłkę z siatki.
Po szybkiej kalkulacji i podliczeniu wyników, komunikat jest prosty - do zdobycia trzeciego miejsca potrzebny nam jest remis z AP Futre Czchów. Nie zadowalamy się postawieniem autobusu i mocno ciśniemy. W pierwszej akcji meczu, po pięknym rozegraniu piłki Maksima i Adriana minimalnie się mylimy i nie otwieramy wyniku. Gramy dość ładnie i trafiamy bramkę po kilku minutach, na 4 minuty przed końcem tracimy bramkę na remis i robi się nerwowo, bo przeciwnik na nas „siadł”. Na 24 sekundy do końca wyprowadzamy akcję, ale zamiast podania mamy próbę strzału i niestety pudło, 12 sekund do końca, bronimy bramki, na szczęście niecelny strzał - remisujemy 1:1 i zdobywamy trzecie miejsce.
Co do samej gry chłopców. Widać sporą różnicę pomiędzy chłopcami, dlatego musimy wspólnie popracować nad panowaniem nad piłką i koncentracją, a powoli ten skład będzie się wyrównywał. Dominik wyłapał kilka ładnych piłek w bramce. Zawodnikiem drużyny został Krzyś, który trenuje z nami bardzo krótko, ale widać chęć i potencjał w grze. Oddając sprawiedliwość trzeba pochwalić Kubę, który pokazuje, że wcześnie rozpoczęte treningi w polu przynoszą efekty na bramce. Maksim to już uznana marka. Każdy z chłopców popełniał dzisiaj błędy, ale co najważniejsze starał się i walczył. Kilka ładnych podań wymienili i obaj Piotrkowie, Maciek, czy choćby Szymon w akcji z młodszym bratem. Celowo nie wspomniałem do tej pory właśnie o Przemku. Przemku, mam nadzieje, że sodówka ci do głowy nie uderzy, ale zachwytów nad Twoją grą było dzisiaj tyle, że obdzieliłoby to niejednego myśliciela z rocznika 2007-2006! Pomysł na grę, zimna głowa i odwaga w starciach z dwa razy większymi od siebie. Wyprowadzenie piłki w ostatnim meczu, minięcie 2 zawodników, przekładka na prawo, lewo, prawo i walka po wszystkim o straconą piłkę - KONCERTOWO! Aj jak sobie pomyślę, jak to będzie wyglądało za 2-3 lata...
PS. Dziękujemy za zaproszenie na Turniej Akademii Piłkarskiej ENGLISH FOOTBALL ZAKLICZYN. Placki i ciastka będę zbijał z wagi przez 2 tygodnie, a pizza na zakończenie dnia była przepyszna. Do zobaczenia za rok!"

Wyniki z udziałem naszej drużyny:

KS Koszyce Wielkie - AP English Football II 1:0 (M. Melczenko)

KS Koszyce Wielkie - AP English Football I 0:1

KS Koszyce Wielkie - FA Wojnicz 1:8 (A. Niedzielski)

KS Koszyce Wielkie - AP English Football III 6:0 (A. Niedzielski x3, M. Melczenko x2, S. Czabański)

KS Koszyce Wielkie - AP Future Czchów 1:1 (M. Melczenko)

Klasyfikacja końcowa:

1. FA Wojnicz 2. AP EF Zakliczyn I 3. KS Koszyce Wielkie 4. AP Future Czchów 5. AP EF Zakliczyn III 6. AP EF Zakliczyn II

Najlepszym zawodnikiem KS Koszyce Wielkie na tym turnieju wybrano Krzysztofa Lizaka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [155]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie