KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 259, wczoraj: 336
ogółem: 470 956

statystyki szczegółowe

Aktualności

III edycja Mikołajki Cup za nami

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-12-08 12:57

W miniony weekend w hali w Koszycach Wielkich odbyła się III edycja turnieju Mikołajki Cup, organizowanego przez nasz klub. Od strony organizacyjnej wszystko odbyło się na najwyższym poziomie, potwierdzeniem temu liczne podziękowania ze strony gości turnieju. My z naszej strony chcielibyśmy podziękować wszystkim drużyną oraz kibicom za przybycie na ten turniej, i liczymy na kolejne spotkanie za rok przy okazji czwartej edycji Mikołajki Cup. 

Turniej od strony sportowej podsumował trener Mieszko Okoński:

"W turnieju mikolajkowym udział wzięło 8 drużyn. Z naszej strony wystąpiły 3 zespoły. Jeżeli chodzi o chłopców z rocznika 2009 to był to ich pierwszy turniej w którym rywalizowali z chłopakami o rok starszymi. Nic więc dziwnego, że nie udało im się zdobyć żadnego punktu. Chłopcy mają jeszcze czas na osiągnięcie lepszych wyników, narazie muszą się skupić na ciężkiej pracy na treningach. Ekipa żółtych w mojej ocenie zaprezentowała się z dobrej strony. Biorąc pod uwagę, że większość chłopców trenuje dopiero kilka miesięcy, to i tak zasłużyli oni za pochwalę, w każdym meczu walczyli i nie odstawiali nogi. Największe nadzieję mieliśmy z chłopakami z drużyny Koszyc-Czarni owszem wygrali oni cały turniej jednak po chłopakach którzy są już ograni, brali udział w wielu turniejach oczekiwalismy lepszej jakości w grze. Należą się im brawa za wygraną jednak, muszą pamiętać że każde zwycięstwo  trzeba sobie wywalczyć na boisku. Brawa dla wszystkich chłopaków za walkę oraz zaangażowanie. Dziekuje również rodzicom którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do świetnej organizacji całego turnieju."

Klasyfikacja końcowa Mikołajki Cup 2016:

1. KS Koszyce Wielkie czarni 2. Metal Tarnów 3. SP Zgłobice 4. AP English Football Zakliczyn 5. Wolania Wola Rzędzińska 6. Dunajec Zbylitowska góra 7. KS Koszyce Wielkie żółci 8. KS Koszyce Wielkie 2009

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oskar Skrzypek z Metalu Tarnów, najlepszym bramkarzem Jakub Kasprzyk z szkółki piłkarskiej Zgłobice, a koronę króla strzelców zgarnął zawodnik KS Koszyce Wielkie czarni Maksim Melczenko (11 bramek).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [218]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie