Skuteczny comeback Koszyc

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-29 18:43

A-klasa Tarnów XII kolejka 29.10.2016

KS Koszyce Wielkie - KS Radlna 4:3 (1:3)

Bramki: M. Okoński, M. Proszowski, M. Grzywa x2 - B. Hońdo, M. Michalski, S. Sus

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, A. Pasek, T. Kukla, D. Budzik (M. Ligęza 80'), P. Trzaskowski, M. Grzywa, A. Melchanka (M. Mytnik 87'), M. Proszowski, A. Łabuda (K. Rozkuszka 62'), M. Okoński

"Nie jest łatwo wygrać mecz gdy przegrywa się do przerwy 1:3. Takie zwycięstwa smakują jednak o wiele bardziej i są budujące. Zaczęliśmy mecz źle, wszystkie bramki dla Radlnej padły przy sporym naszym udziale. Już w 1 minucie było 0:1 po naszej stracie. Gra się nam nie układała. W takich sytuacjach niezastąpiony jest Mieszko Okoński, tradycyjnie już wziął ciężar gry na siebie i zdobył efektowną bramkę na 1:1. Niestety, Radlna odpowiedziała dwiema bramkami, które przy lepszej koncentracji nie powinny paść. Po przerwie graliśmy w bardziej sprzyjających nam warunkach atmosferycznych, z wiatrem, a to zawsze ma znaczenie. Druga połowa zdecydowanie należała do nas, to my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy więcej sytuacji. Ważna była szybko zdobyta przez Marka Proszowskiego bramka na 2:3. Mięliśmy jeszcze dużo czasu i tylko jedną bramkę do odrobienia. Po tej bramce sprawy na boisku w swoje ręce (nogi) wziął Mariusz Grzywa, który pozytywnie zareagował na słabszą grę swoją i zespołu w pierwszej połowie. Zdobył dwie bramki z rzutów wolnych, o bramce na 3:3 nie będę się wypowiadał, lepiej to zobaczyć. Przy bramce na 4:3 dającej nam 3 punkty wykazał się natomiast dużym sprytem. To ciężko wywalczone zwycięstwo było nam potrzebne, tak samo jak bardzo potrzebne były te dwie bramki Mariuszowi."

Relacja wideo z meczu: