• Bobrovia Bobrowniki Ma貫 - KS Koszyce Wielkie 1:0

M這dziki

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 31

KS Koszyce WielkiePogoria Pog鏎ska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pog鏎ska Wola

Brak u篡tkownik闚
zalogowanych i 1 go嗆

og馧em: 420 957

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Zg這bice lepsze w pi販e no積ej na b這cie

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-23 18:02

A-klasa Tarnów XI kolejka 23.10.2016

LKS Zg這bice - KS Koszyce Wielkie 6:3 (2:1)

Bramki: zg這bice 3'19'46'52'76'90' - bramka samobójcza 39' 54' M. Proszowski 74'

Czerwona kartka R. Bryl (KS Koszyce) 65'

Sk豉d KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, P. Trzaskowski, M. Mytnik (A. ζbuda 87'), A. Melchanka (T. Kukla 60'), M. Grzywa, A. Pasek (D. Budzik 86'), M. Proszowski, M. Gro雟ki (. B彗 60'), M. Oko雟ki, R. Bryl

"Przegrali鄉y mecz z zaprzyja幡iona dru篡n. Tak si sk豉da 瞠 zawodnicy obu dru篡n znaj si i lubi od lat, z boisk pi趾arskich jak równie prywatnie. Ja osobi軼ie te znam kilku zawodników, a z trenerem Ma熥iem zdarzy貫m nawet jeszcze gra w jednej dru篡nie. Pomimo tego, nikt z licznie przyby造ch kibiców, nie spodziewa si jednak, 瞠 b璠ziemy sobie rozdawali na wzajem prezenty. My pierwszy prezent rozpakowali鄉y bardzo szybko bo ju w 3 minucie meczu, po kilkunastu minutach wr璚zyli鄉y kolejny prezent, podaj帷 wprost do przeciwnika, i w 18 minucie meczu by這 ju 2:0 dla rywala. Mog zagwarantowa, 瞠 nie tak mieli鄉y gra, tak samo, nie s康z aby Maciek Smagacz by tak rozrzutny i zaleci swoim zawodnikom aby byli równie hojni jak my, i odwzajemnili si nam prezentami, strzelaj帷 sobie dwie bramki samobójcze, a gdyby nie refleks bramkarza strzeliliby i trzeci. Ró積ica polega豉 na tym, 瞠 Zg這bice po pierwszych bramkach mia造 wynik pod kontrol a po czerwonej kartce dla nas mia造 do tego przewag liczebn i by這 praktycznie po meczu. Szkoda 瞠 mecz nie zosta rozegrany w innych warunkach, na pewno by這by wi璚ej ciekawej gry a mniej kuriozalnych zagra. Dru篡na Zg這bic wygra豉 mecz, poniewa lepiej przystosowa豉 si do warunków panuj帷ych na boisku, strzeli豉 wi璚ej bramek, oraz podesz豉 do spotkania na wi瘯szym luzie. My, natomiast, pomijaj帷 nasze b喚dy w豉sne i niewymuszone, za bardzo napinali鄉y si przed tym meczem. Zawsze uwa瘸貫m 瞠 luz w grze jest najwa積iejszy (nie wszyscy na pewno, maj takie samo zdanie jak ja, na ten temat), ale zbytnie podgrzewanie atmosfery w wi瘯szo軼i przypadków przeszkadza i mobilizuje przeciwnika, a naszym niektórym zawodnikom wi捫e nogi ju przed meczem. Najlepsze mecze rozgrywali鄉y gdy grali鄉y na pe軟ym luziku, wchodzili do szatni wyluzowani i u鄉iechni璚i, nie patrz帷 na zegarek, 瞠 kto si spó幡i 4 minuty a inny 7. Zawodnicy Zg這bic przychodzili na stadion do godziny 14.30, sakramentaln rozgrzewk zacz瘭i 15 minut po nas a to oni lepiej zacz瘭i, pope軟ili miej b喚dów i mecz wygrali."

Relacja wideo z meczu:

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.