Ekstra Talent w Niecieczy

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-20 12:50

Trener Tomasz Onak:

"Pomimo, że piłkarsko turniej nie był dla nas dobry uważam, że za nami świetny wyjazd. Dwie drużyny od których dostaliśmy lekcje futbolu były późniejszymi finalistami, a mecz z Unią bardzo wyrównany. Teraz pozytywy, Filip Świderski w testach sprawności wygrał kategorię w zwisie na ugiętych rękach z czasem 58s, 10s brakło do pobicia rekordu. Filip zostawił w tyle przynajmniej 180 uczestników a podczas próby dopingowała go cała drużyna!  Prócz tego testu chłopcy wzięli udział w dobrze im znanym biegu wahadłowym 10x5m oraz całkiem nowym beep teście, w którym najlepiej z drużyny poradził sobie Wojtek i zaliczył ponad 80 etapów (akutalny rekord to 109). Chłopcy mieli okazje spotkać piłkarzy występujących na ekstraklasowych boiskach, prócz widocznych na zdjęciach Mateusza Kupczaka, Jakuba Wróbla, Guilherme, Vladislava Gutkovskisa, Dalibora Plevy obecny był także Dawid Nowak, Martin Juhar czy kapitan Bartłomiej Babiarz. Na zdjęciach widać także dobrze znanego trenera Michniewicza. Prócz zdjęć i zebranych autografów na wszystkim czym się dało (jeden z chłopców prosił o autograf na czole, dla jego dobra jego danych nie ujawniam :D ), chłopcy mogli obejrzeć bazę treningową klubu i grać na sztucznej nawierzchni, która trochę różni się od popularnych orlików. "