Pierwsza porażka u siebie

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-15 20:05

A-klasa Tarnów X kolejka 15.10.2016

KS Koszyce Wielkie - LUKS Skrzyszów 4:5 (2:2)

Bramki: Melchanka 10' Bryl 33' Grzywa 72' Łabuda 90' - Witek 7' 30' Baran 67' Stańczyk 74' Gąsior 78'

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, A. Pasek, T. Kukla, P. Trzaskowski, M. Grzywa, A. Melchanka (M. Ligęza 75'), M. Proszowski, K. Rozkuszka (A. Łabuda 80'), M. Okoński, R. Bryl

"Przegraliśmy mecz w którym byliśmy trochę słabsi. Skrzyszów, wbrew zapowiedziom, przyjechał do nas w optymalnym składzie. My, niestety, o sobie tego powiedzieć nie możemy. Od 2014 roku, siedem a nawet osiem razy miała miejsce taka sytuacja, że brakowało nam nie jednego czy dwóch, a kilku zawodników z kadry. Nie jest zbiegiem okoliczności, że na osiem takich przypadków zawsze tak było, gdy mecz rozgrywaliśmy w sobotę. Tak się składa że od lat mamy w składzie osoby które są studentami oraz takie które pracują w soboty. My jednak gramy wszystkie mecze w soboty, bo podobno w sobotę jest lepiej. Na pewno nie jest lepiej dla drużyny, nawet dzisiaj dwóch zawodników do ostatniej chwili musiało być w pracy nie licząc tych, których nie było w ogóle. Od dawna nie zagraliśmy dwóch kolejnych meczy w identycznym składzie. Na naszą porażkę złożyło się kilka czynników, przegrywaliśmy walkę w środku pola, a gdy po indywidualnych akcjach najlepszego na boisku Mieszka Okońskiego wracaliśmy do gry doprowadzając do remisu, bardzo szybko, z niczego praktycznie traciliśmy bramkę. Nie można za wynik obwiniać Pawła, który faktycznie nie zagrał najlepszego meczu, ale każdy może mieć słabszy dzień, tym bardziej że tak jak wszyscy, od dawna nie trenował w warunkach meczowych, na suchej murawie i przy świetle naturalnym."

Relacja wideo z meczu wkrótce..