KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 207, wczoraj: 336
ogółem: 470 904

statystyki szczegółowe

Aktualności

Udany wyjazd na Śląsk

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-10-11 10:43

W niedzielę, 9 października chłopcy z rocznika 2007 oraz kilku zawodników z rocznika 2008 wzięło udział w turnieju TYCHY CUP. Jest to jeden z największych oraz najbardziej prestiżowych turniejów dla dzieci w Polsce. Rozgrywki były prowadzone na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią, drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy B gdzie przyszło nam się zmierzyć z zespołami: APN GKS Tychy II, AS Progres Kraków, Juventus Academy, GKS Katowice oraz AKS Beskid Andrychów. W grupie A rywalizowały: APN GKS Tychy I, Orzeł Mokre Mikołów, Orlik Prudnik, MKS Wołczyn, Football Academy Jurajska oraz AP Progress Andrychów.

Faza Grupowa

W tej fazie turnieju rozegraliśmy pięć spotkań. Odnieśliśmy w niej 2 zwycięstwa, remis oraz 2 porażki. Chłopcy pomimo nie sprzyjającej pogody oraz długiej podróży wyszli na boisko bardzo skoncentrowani . Przed każdym spotkaniem zawodnicy byli zmotywowani  i nic nie robili sobie z tego, że grają z takimi markami jak GKS Katowice czy GKS Tychy. Bardzo cieszy fakt, że chłopcy z młodszych roczników wchodząc na plac gry nie odpuszczali i nie osłabiali drużyny a wręcz przeciwnie zawsze wnosili coś do naszej gry czego przykładem może być zwycięska bramka zdobyta przez Kubę w meczu z APN GKS Tychy. Kończymy rozgrywki grupowe z dorobkiem 7 punktów, na uwagę zasługują wygrane 3-0 z AKS Beskid Andrychów, 1-0 z APN GKS Tychy II oraz remis 1-1 z AS Progres Kraków. Po krótkiej przerwie i odrobinie nerwów zostaliśmy poinformowani, że kontynuujemy rozgrywki w Lidze Mistrzów czyli jesteśmy w pierwszej szóstce turnieju!!!

Liga Mistrzów

W tej fazie po raz kolejny rozegraliśmy pięć spotkań. Odnieśliśmy 2 wygrane i 3 porażki. Naszym pierwszym przeciwnikiem była drużyna Orlik-a Prudnik. Chłopcy w tym spotkaniu pokazali prawdziwy charakter, ponieważ prowadziliśmy 1-0 gdy na kilka minut przed końcem drużyna z Prudnika wyrównała. Dosłownie w ostatniej akcji meczu zdobywamy bramkę i wygrywamy 2-1. Po przerwie na obiad, chłopcy opadli nieco z sił a szkoda ponieważ porażki 0-1 z drużynami MKS Wołczyn i Orzeł Mokre Mikołów spowodowały, że nasze marzenia o podium musiały odejść w zapomnienie. Porażka 1-6 z późniejszym zwycięzcą turnieju, zespołem GKS-u Katowice nie była niespodzianką popularna Gieksa przeszła przez cały turniej bez porażki pokazując naprawdę wysoki poziom sportowy. Ostatni mecz w tej fazie jak i w całym turnieju był dla nas bardzo ważny. Naszym przeciwnikiem była drużyna Juventus Academy, czyli szkółka piłkarska włoskiego klubu mająca swoją filie w Polsce. Po pełnym emocji meczu wygrywamy 2-1 i odgryzamy się za porażkę z tym zespołem w fazie grupowej. Kończymy turniej na bardzo dobrym 4 miejscu, najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie okazał się Adrian Niedzielski, który szczególnie w obronie był w niedzielę nie do przejścia a warto dodać, że grał przeciwko zawodnikom o rok starszym od niego.

Trener Mieszko Okoński:

"Wyjeżdżając na ten turniej, obawiałem się, że będzie to dla chłopców typowa lekcja futbolu. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, ŻÓŁTO-CZARNI oprócz meczów z niepokonaną drużyna GKS-u Katowice walczyli z każdym zespołem jak równy z równym. Kilka świetnych akcji oraz pięknych bramek pokazało, że możemy się porównywać do najlepszych. Ze swojej strony dziękuję rodzicom za świetny doping który, na pewno pomógł chłopakom osiągnąć ten piękny wynik jakim jest 4 miejsce w tak prestiżowym turnieju. Przed nami okres halowy, jeżeli chłopcy przepracują go na pełnych obrotach to takie wyniki a przede wszystkim TAKA GRA będzie na porządku dziennym."

Wyniki

Faza Grupowa

KS Koszyce - AKS Beskid Andrychów 3:0 (Maciej Nytko, Hubert Dulęba, Mikołaj Radliński)

KS Koszyce - Juventus Academy 0:1

KS Koszyce - APN GKS Tychy II 1:0 (Jakub Chrapusta)

KS Koszyce - AS Progres Kraków 1:1 (Mikołaj Radliński)

KS Koszyce - GKS Katowice 0:3

Liga Mistrzów

KS Koszyce - Orlik Prudnik 2:1 (Jakub Lamparski, Mikołaj Radliński)

KS Koszyce - MKS Wołczyn 0:1

KS Koszyce - GKS Katowice 1:6 (Hubert Dulęba)

KS Koszyce - Orzeł Mokre Mikołów 0:1

KS Koszyce - Juventus Academy 2:1 (Maciej Nytko x2)

Klasyfikacja końcowa:

1. GKS "Gieksa" Katowice

2. Orzeł Mokre Mikołów

3. WKS Wołczyn

4. KS Koszyce Wielkie

5. Orlik Prudnik

6. Juventus Academy

7. GKS Tychy I

8. AS Progres Kraków

9. GKS Tychy II

10. Progress Andrychów

11. FA Jurajska

12. Beskid Andrychów

Zdjęcia: www.akademiagkstychy.pl

Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu z wyjazdu na naszym kanale TV:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [299]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie