Awans do półfinału

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-05 19:32

Puchar Polski Tarnów III runda 5.10.2016

KS Koszyce Wielkie  - KS Zorza Zaczarnie 7:0 (4:0)

Bramki: R. Bryl 9' 56'58' M. Okoński 23'30'64' M. Proszowski 28'

Skład KS Koszyce:

Z. Nytko - T. Onak, A. Pasek, P. Trzaskowski T. Kukla (D. Budzik 66'), M. Grzywa, M. Proszowski (M. LIgęza 69'), M. Groński, M. Okoński, A. Melchanka (K. Rozkuszka 71'), R. Bryl (A. Łabuda 73')

"W pucharze Polski wykonaliśmy zadanie z nawiązkom. Chcieliśmy pierwszy raz w historii klubu przejść pierwszą rundę a tymczasem jesteśmy w IV rundzie, wśród czterech najlepszych drużyn z okręgu. Wynik wczorajszego meczu jest zadziwiający nie tylko dla nas. Wiedziałem, że jak będziemy mieli wszystkich zawodników do dyspozycji , oraz zagramy dobry mecz, to po wyrównanym boju lub nawet rzutach karnych jesteśmy w stanie awansować dalej. Teraz nie wiem, czy to my zagraliśmy tak kapitalnie, czy Zorza tak fatalnie. Prawda jak zwykle, jest gdzieś po środku. Początek meczu nie zapowiadał takiego końca, w pierwszych minutach goście mieli dwie świetne sytuacje. Najpierw najlepszemu w Zorzy, Grzegorzowi Stachowi piłka stanęła w wodzie w sytuacji sam na sam z bramkarzem, po chwili inny zawodnik gości trafił przewrotką w poprzeczkę. Po tych akcjach wszystko się jednak odmieniło i to my zaczęliśmy grać i seryjnie strzelać bramki, po naprawdę ładnych akcjach. Nie przeszkadzało nam w tym boisko, które jak na warunki atmosferyczne, było przygotowane bardzo dobrze. W tym miejscu należą się podziękowania dla tych którzy się do tego przyczynili. Rangę naszego zwycięstwa podnosi jeszcze fakt, że graliśmy bez pierwszego bramkarza, który rozchorował się przed meczem, i zastąpić go musiał zawodnik z pola. Zbyszek Nytko to jest jednak facet nietuzinkowy, na którego zawsze można liczyć. Z powierzonego zadania wywiązał się rewelacyjnie, świetnie się ustawiał i czytał grę, a swoimi interwencjami udowodnił że z nie jednego piłkarskiego pieca jadł chleb."

Relacja z meczu na naszym kanale TV:

autor: ~Marcin 2016-10-05 20:25:27

avatar To uczucie, kiedy grasz w wyższej klasie i dostajesz wpie… . 7 do zera, prezentując grę na poziomie b-klasy ;-)

autor: ~anonim 2016-10-05 20:57:13

avatar Dokładnie, b-klasy. Tak to wyglądało. Hi-hi-hi...