Porażka po walce

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-05 12:05

II Liga Młodzików Tarnów III kolejka 4.10.2016

KS Koszyce Wielkie - Unia Tarnów 1:3 (0:2)

Bramka dla Koszyc: W. Czabański

Skład KS Koszyce:

K. Sołtys (P. Chrapusta) - K. Stańczyk, A. Rempała, D. Siuta, F. Świderski, K. Wzorek, N. Banach, W. Czabański, K. Dulęba, J. Sobarnia, O. Curyło, H. Kłósek, H. Dulęba, S. Korcel

Trener Tomasz Onak:

"Nietypowo bo we wtorek, o godzinie 18 i przy sztucznym oświetleniu rozgralismy zaległe spotkanie z Unią. Mecz rozpoczęliśmy ze zbyt dużym respektem i trochę przestraszeni, szczególnie szkoda nie wykorzystanej sytuacji na wyrownanie kilka sekund po stracie bramki, zamiast wrócić do gry na przerwe schodzilismy z dwoma bramkami bagażu. Po rozmowie w szatni na drugą część spotkania drużyna wyszła już bez kompleksów, powiedziałem, że szybko zdobyta bramka kontaktowa pozwoli nam wrócić do meczu i wprowadzić nerwowość w szeregi rywali. Już w 7 minucie drugiej połowy udało nam się trafić, super w tej sytuacji zachował się Natan, zamiast prać w bramkę ile fabryka dała spokojnie wycofał piłkę do Wojtka, który dopełnił formalności. W drugiej części meczu rywale już tak nie napierali a my stworzyliśmy kilka okazji, które powinniśmy zamienić na gole. Prócz straconych bramek rywale stworzyli sobie dodatkowo 2-3 klarowne okazję, jeszcze w pierwszej połowie refleksem popisał się Krystian broniąc strzał w krótki róg a w drugiej obronił strzał, którego nie miał prawa, zmierzajaca w okienko piłka została wybita na rzut rożny. Kolejny dobry mecz rozegrał Rekin z rocznika 2007, nie było już tak swobodnie jak w debiucie jednak kilka efektownych zagrań pokazał, na prawej stronie aktywny i waleczny jak zawsze był Adek. Wygrywamy i przegrywamy razem, dużą część naszej drużyny tworzą zawodnicy, którzy szlify mogli by zbierać tylko w rozgrywkach Orlików, strach pomyśleć co ta drużyna będzie prezentować za sezon bądź dwa bo na ten moment rokuje dobrze. Każdy wczoraj dał z siebie wszystko i walczył, nie przez przypadek chłopców po meczu zegnaly brawa."