Pierwsza porażka młodzików

• autor: KoszyceWielkie, 2016-10-03 09:10

II Liga Młodzików Tarnów V kolejka 30.09.2016

KS Koszyce Wielkie - Iskra Tarnów 3:4 (3:1)

Bramki: Nytko 15' Dulęba 21' Korcel 28' - Nowak 19' Kozioł 33' Borysiak 45'58'

Skład KS Koszyce:

P. Chrapusta - K. Stańczyk, S. Nytko, A. Rempała, D. Siuta, F. Świderski, K. Wzorek, N. Banach, W. Czabański, K. Dulęba, J. Sobarnia, O. Curyło, H. Kłósek, H. Dulęba, S. Korcel

Trener Mieszko Okoński:

"Za nami kolejny mecz w Lidze Młodzików, tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Iskry Tarnów. Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, gra toczyła się pod nasze dyktando czego dowodem była bramka zdobyta w 19 minucie po indywidualnej akcji przez Szymona Nytko. Niestety na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Jednak jeszcze przed przerwą udało nam się zdobyć dwie bramki, bardzo cieszy fakt iż zdobyli je zawodnicy którzy rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych, piękną bramkę zdobył Kamil Dulęba. Druga połowa była już mniej udana w naszym wykonaniu, kilka prostych błędów w obronie, oraz brak komunikacji spowodowało, że to zespół Iskry przejął inicjatywę. My mieliśmy swoje szanse, jak chociażby strzał z rzutu wolnego Kamila Wzorka, który zatrzymał się na poprzeczce. Nie pomogły na pewno kontrowersyjne decyzje sędziego tego spotkania oraz czerwona kartka dla Szymona, ale trzeba przyznać że gdybyśmy zagrali cały mecz na takim poziomie jak w pierwszej połowie to kolejna wygrana w lidze stałaby się faktem. Szkoda mi chłopców ponieważ dali z siebie wszystko i zasłużyli na 3 punkty, a po końcowym gwizdku było widać ich rozczarowanie, ale cóż nie zawsze wygrywa lepszy. Przed nami cieżki tydzień, ponieważ chłopcy rozegrają w nim 2 mecze z Unią oraz Westovią jestem przekonany, że pokażą charakter i rozegrają kolejne dobre spotkania które zakończą się naszym zwycięstwem."