Turniej w Skrzyszowie

• autor: KoszyceWielkie, 2016-09-26 19:59

Rocznik 2008 wziął udział w ciekawie obsadzonym turnieju w Skrzyszowie. Zmagania zaczęliśmy meczem z Akademią Piłkarskie Nadzieję z Mielca. Mecz przegrywamy 3:0. Drugie spotkanie z Jadwigą Kraków wygrywamy 2:1. Mecz piękna bramką otworzył aktywny od początku turnieju Przemek Czabański, drugie trafienie po indywidualnej akcji zaliczył Filip Ramian. Kolejny mecz z Westovia przegrywamy 2:0 a ostatni w grupie wygrywamy 2:0 z Przecławem po bramkach jokerów Dominika Skórki i Szymka Czabanskiego. W grupie zajmujemy 3 miejsce mając z Westovia i Jadwigą po 6 punktów, jednak to Żabki awansują do półfinałów. W meczu o piąte miejsce z rzeszowska LPFA przegrywamy 1:0, mecz był bardzo wyrównany, szczególnie szkoda naszych okazji pod koniec spotkania gdzie kilka razy kotłowało się pod bramką przeciwnika. Podsumowując turniej bardziej niż wynikami jesteśmy zadowoleni z gry chłopaków, w każdym ze spotkań, nawet tych przegranych, byliśmy w stanie stworzyć sobie okazję do zdobycia bramki i niewiele brakło by przynajmniej jedna w każdym meczu lądowała w sieci. Były udane próby gry kombinacyjnej krótkimi podaniami, ładne bramki i co najważniejsze gra na 100% w każdym meczu. We wczorajszym turnieju każdy zasługuje na słowa uznania za zaangażowanie jak i swoją grę, szczególnie chciałbym jednak wyróżnić najmłodszych czyli Przemka Czabanskiego, który nie przez przypadek został wybrany zawodnikiem turnieju w naszej drużynie. Przemek w każdym ze spotkań dwoił się i troił pomagał zarówno z przodu jak i w defensywie, dryblował, podawał, naprawdę udany występ. Drugie wyróżnienie zgarnia Kuba Chrapusta, który pewnie bronił w całym turnieju, zaliczył także kilka udanych interwencji, które śmiało mogły kandydować do "save of the day". Obiecujący debiut w barwach KS Koszyce zaliczył Krzysiek Lizak, którego witamy w naszych szeregach."

Wyniki z udziałem naszej drużyny:

KS Koszyce - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 0:3

KS Koszyce - Jadwiga Kraków 2:1 (P. Czabański, F. Ramian)

KS Koszyce - Westovia 0:2

KS Koszyce - GAP Przecław 2:0 (D. Skórka, S. Czabański)

KS Koszyce - LPFA Rzeszów 0:1

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec I

2. LUKS Skrzyszów

3. Unia Tarnów

4. Westovia Tarnów

5. LPFA Rzeszów