Orzeł pozbawiony skrzydeł

• autor: KoszyceWielkie, 2016-08-27 21:40

A-klasa Tarnów III kolejka 27.08.2016

KS Koszyce Wielkie - Orzeł Lisia Góra 8:1 (5:0)

Bramki: M. Proszowski 3' 9' 64' 71', R. Bryl 16' 75', M. Okoński 34', P. Trzaskowski 33' - D. Witek 86'

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, A. Pasek, D. Budzik (Ł. Bąk 54'), P. Trzaskowski (A. Melchanka 59'), M. Groński, M. Grzywa, M. Proszowski, M. Okoński, K. Rozkuszka (M. Mytnik 69'), R. Bryl (Z. Nytko 82')

"Po raz kolejny początek meczu w naszym wykonaniu był piorunujący, w 15 minucie było już 3:0 i zawodnikom Orła mogło się odechcieć grać, gdy próbowali przejąć inicjatywę i wrócić do meczu zdobyliśmy bramki na 4:0 i 5:0. Mecz został zamknięty do przerwy. Drużyna z Lisiej Góry posiada w swoim składzie wielu znanych i wartościowych zawodników, nam jednak wychodziło praktycznie wszystko, czasami zdarza się właśnie taki dzień. Nie będę nikogo wyróżniał bo wszyscy zawodnicy KS Koszyce zagrali na bardzo wysokim poziomie, graliśmy blisko siebie, szybko odbieraliśmy piłkę przeciwnikowi, prawie każdą akcję kończyliśmy strzałem i graliśmy do końca bez względu na wynik, a zmiany zawodników i ustawienia nie powodowały obniżenia jakości gry. Nie muszę niczego życzyć, bo to wiem, Orzeł Lisia Góra na pewno nie przegra już żadnego meczu tak wysoko i nikt nie będzie miał z nimi łatwo."