• Tuchovia II Tuchów - Dunajec Mikołajowice

Bramki: R. Bryl 1'36', M. Okoński 5', M. Groński 56' - Sysło 83', Błyskał 86'

Niewykorzystany karny: M. Okoński 55'

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, A. Pasek (Ł. Bąk 82'), D. Budzik, P. Trzaskowski, M. Groński (M. Ligęza 77'), M. Grzywa, M. Proszowski (A. Melchanka 73'), M. Okoński, K. Rozkuszka (P. Jarosz 69'), R. Bryl

"Dobrze weszliśmy w sezon, a biorąc pod uwagę początek meczu to wręcz wyśmienicie, już w 5 minucie prowadziliśmy 2:0. Mnie osobiście bardzo ucieszyła pierwsza bramka zdobyta po stałym fragmencie gry w taki sposób w jaki trenowaliśmy to na treningu. Nie wszyscy zawodnicy dotknęli piłkę w meczu a było już 2:0. Drużyna z Ładnej zmieniła szybko sposób gry i mecz się wyrównał. My graliśmy bardzo mądrze w obronie i często kontratakowaliśmy, stwarzając sobie kolejne sytuacje strzeleckie. Jak zwykle bardzo ruchliwy i pożyteczny na boisku był Mieszko Okoński, który zaliczył 2 asysty, pewnie grała cała linia obrony, bardzo dobrze i pewnie bronił Paweł Sobarnia. W momencie, gdy Mateusz Groński strzelił kapitalną bramkę na 4:0, wydawało się że mecz jest zamknięty. Ładna to jednak bardzo dobra drużyna, która w ubiegłym sezonie była w ścisłej czołówce tabeli i tak też zapewne będzie w tym sezonie. Po stracie bramki na 4:1, my stanęliśmy a Ładna z każdą minutą grała coraz lepiej, strzeliła bramkę na 4:2 i stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji, w których świetnie zachował się Paweł Sobarnia. Nie da się grać całego meczu na takiej samej intensywności, w pewnym momencie trzeba oddać inicjatywę przeciwnikowi, nie możemy jednak tracić bramek w tak krótkich odstępach czasu i tak łatwo roztrwaniać wypracowaną przewagę. W meczu z ŁADNĄ zadebiutowało w barwach Koszyc czterech nowych zawodników i każdy z nich przyczynił się do zwycięstwa. Mariusz Grzywa to zaawansowany piłkarsko zawodnik, wiedzący co w danym momencie zrobić z piłką, Mateusz Groński mogący grać na kilku pozycjach okrasił swój debiut fenomenalną bramką, Damian Budzik solidny i pracowity jak mrówka obrońca, wiedzący jak się ustawić i podłączyć do akcji, nie popełnił wczoraj żadnego błędu, młodzieżowiec Kamil Rozkuszka ma jeszcze zaległości treningowe, ale z każdym meczem będzie się rozwijał, to dobry technicznie chłopak, musi tylko przywyknąć do A-Klasy. Muszę wyróżnić jeszcze Adriana Paska i Patryka Trzaskowskiego, obaj grali na nowych pozycjach i robili to bezbłędnie, a mieli do czynienia z naprawdę wartościowymi przeciwnikami, Patryk dołożył jeszcze do świetnej gry asystę przy bramce Rafała Bryla."

Relacja wideo z meczu na naszym kanale KSKoszyceTV:

autor: ~anonim 2016-08-17 00:20:52

avatar ble,ble,ble