Summer KIDS Cup w Nowym Sączu rocznik 2007

• autor: KoszyceWielkie, 2016-07-01 17:57

Po roczniku 2006 przyszła pora na turniej dla naszych Żaków. Zaczynamy z gospodarzami, przedmeczowa motywacja i odprawa sprawiła, że początek spotkania wyglądał przyzwoicie biorąc pod uwagę nasze ostatnie występy. Większa część meczu toczyliśmy wyrównany bój, jednak jeden poważny błąd kosztował nas utratę bramki i ostatecznie zerową zdobycz punktową. Kolejny mecz chaotyczny, ostatecznie zremisowany 2:2, jednak zamiast rozstawić się szeroko, próbować rozciągnąć grę i stworzyć więcej miejsca woleliśmy pchać wszystko środkiem gdzie tej przestrzeni nie było. Akademia Sandecja I była naszym kolejnym rywalem, kolejny remis, tym razem bezbramkowy w pełni oddaje tamto spotkanie.

Czwarty mecz ze Skrzyszowem ponownie jak w pierwszym spotkaniu staraliśmy się dotrzymać kroku rywalowi, dobrze broniliśmy się, z przodu tej gry było mniej. Strzelona bramka przez rywala podcięła nam skrzydła, po stracie kolejnej już ciężko było się podnieść i Skrzyszów zasłużenie zgarnął 3 oczka, przy okazji gratulujemy wysokiego trzeciego miejsca. Ostatni mecz w grupie z kolejną drużyną gospodarzy wygrywamy 1:0, spokojny mecz w defensywie, w ofensywie duża nie skuteczność stąd tylko jedno bramkowe zwycięstwo.

Bojowo nastawieni wyszliśmy na mecz o prawo gry o 5 miejsce z UKS Muszynianka, cały mecz walka i zaangażowanie, to z czego słynęliśmy jeszcze nie tak dawno, takie nastawienie w każdym meczu pozwoliłoby walczyć o wyższą lokatę. Stracona bramka wcale nas nie podłamała a jeszcze bardziej zaczęliśmy nacierać na przeciwnika. Koniec końców dopięliśmy swego, bramkę na remis trafił Maciek Nytko po ładnym zwodzie i strzałem lewą nogą w boczną siatkę po długim rogu. O ewentualnym awansie podobnie jak w poniedziałek miał zadecydować konkurs rzutów karnych, niestety pomyliśmy się w czwartej serii i został nam mecz o 7 miejsce z Akademią Kolejarz. Po dwóch łatwo straconych bramkach odpowiadamy uderzeniem z rzutu wolnego, zamiast trafić z 27 cm do bramki i wyrównać stan meczu tracimy kolejną bramkę i przeciwnik znów nam odskakuje na dwubramkowe prowadzenie. Pod koniec na otarcie łez piękną bramkę zdobył Kuba Lamparski, uderzenie po długim rogu w samo okienko, na więcej już nie starczyło czasu i ostatecznie zajmujemy 8 miejsce.

Faza grupowa:
MUKS Dunajec IV - KS Koszyce 1:0
KS Koszyce - MUKS Halny Kamienica 2:2 (F. Ramian, M. Nytko)
KS Koszyce - Akademia Sandecja 0:0
KS Koszyce - LUKS Skrzyszów 0:2
MUKS Dunajec II - KS Koszyce 0:1 (K. Zdeb)

Miejsca 5-8
UKS Muszynianka* - KS Koszyce 1:1 (M. Nytko, k. 4:3)
KS Koszyce - Akademia Kolejarz 2:3 (M. Nytko, J. Lamparski)

Skład KS Koszyce: P. Chrapusta, J. Chrapusta, F. Ramian, M. Melczenko, M. Nytko, J. Lamparski, M. Radny, M. Radliński, H. Dulęba, K. Zdeb

autor: ~Marcin 2016-07-02 12:38:03

avatar No tak, alr niestety zabawa była rok, dwa lata temu. Teraz trzeba zabrać się za bieganie za piłką, trenowanie i rywalizację o skład. Od września będzie troszkę inaczej, bo łączymy toczniki 2006 i 2007 do jednego składu. Na pewni potrzebna jest rekonstrukcja i zmiana w sposobie szkolenia. Tylko z pustego i salomon nie naleje. Trafnie ktoś kiedyś napisał, że nie ma już tej ikry jak rok temu. Nie ma walki i zęba w tym graniu. Ten poziom grania to już nie jest zabawa. Albo gramy w drużynie, albo robimy lekcje w-f. Trzeba szybko wyciągnąć naukę z tych lekcji i brać się za siebie. Technicznie i organizacyjnie KsKoszyce to klub poukładany najlepiej w regionie. W planach są wzmocnienia - może to podniesie samą rywalizację w drużynie o skład. Z 15-16stu na mecz pojedzie zapewne tylko 9-10ciu.

autor: ~TO 2016-07-02 22:05:49

avatar Na czasie zrobię niewielkie podsumowanie, wnioski i miejmy nadzieję ze ruszy to w dobrym kierunku, tylko nie będzie to na "całym" forum.