KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 284, wczoraj: 336
ogółem: 470 981

statystyki szczegółowe

Aktualności

Skrzyszów Cup 2016 orliki

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-06-21 10:04

W minioną niedzielę zespół orlików naszego klubu gościł na turnieju Skrzyszów Cup 2016 dla rocznika 2006. W pierwszym meczu fazy grupowej zmierzyliśmy się z  pierwszą drużyną gospodarzy. Bardzo dobry początek w naszym wykonaniu i dość szybkie prowadzenie 2:0 po bramkach Piotrka Rojka i Wojtka Czabańskiego. Później niestety brakło troszkę koncentracji i gospodarze zdołali wyrównać wynik meczu.

W drugim meczu naszym rywalem była drużyna AP Brzesko. Bardzo ciężki pojedynek rozgrywany na orliku, gdzie nawierzchnia aż parzyła w stopy. Dwie bramki Wojtka i ponownie prowadzenie 2:0. Gdy chłopcy z Brzeska zdobyli kontaktową bramkę, było troszkę obaw że powtórzy się sytuacja z meczu ze Skrzyszowem. Ostatecznie udało się dowieźć korzystny rezultat do końca meczu.

Trzeci mecz gramy z drużyną Żaków ze Skrzyszowa. Pierwotnie miał być to Gryf Pleśna, jednak ta ekipa nie dotarła na turniej. Bezdyskusyjna przewaga naszej drużyny ,ale jednak dość skromne zwycięstwo 2:0. Bramki - Piotrek i Kamil Wzorek. Po tym meczu niestety zaczęły się schody. Kolejny rywal Galacticos I Ostrowiec Świętokrzyski dał nam niezłą lekcję futbolu. Pierwsze ich trzy akcje i trzy bramki .Trudno się dziwić że chłopcy się troszkę podłamali i walczyli już raczej tylko o przetrwanie. Wynik końcowy 0:5. Następny mecz ze znanym nam już rywalem (turniej w Przyborowie ,porażka 0:2) czyli Puszczą Niepołomice. Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu, walka na 150 %  i mnóstwo okazji do zdobycia gola. Niestety nie potrafiliśmy udokumentować naszej przewagi bramką. Rywale oddali chyba tylko trzy strzały z czego dwa -  z ok. 20m okazały się celne. Grupę kończymy na trzecim miejscu i w drugiej fazie walczymy o m-ca od 5 do 8. Mecz z Westowią bardzo wyrównany. W regulaminowym czasie wynik 1:1 ( Kamil Wzorek). Rzuty karne rozstrzygnęły się w 5 serii niestety 2:3 na korzyść Westovii. Bramki Piotrek Rojek i Kamil Dulęba. Ostatni mecz o 7 m-ce z Dąbrovią raczej bez historii i wysoka porażka 0:3.

Turniej kończymy na 8 miejscu. Statuetkę dla najlepszego zawodnika naszej drużyny otrzymał Piotrek Rojek, który dzisiaj się dosłownie dwoił i troił. Podobnie jak w Przyborowie znowu we znaki dał się nam upał. Chłopcy, jak nigdy dotąd, sami prosili o zmiany w czasie meczu. Może powodem nie był tylko upał, ale również to że dawali z siebie naprawdę maksimum możliwości. Braki techniczne nadrabiali walecznością i charakterem. Zebrali sporo doświadczenia które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

KS Koszyce - LUKS Skrzyszów I 2:0 (P. Rojek, W. Czabański)

KS Koszyce - AP Brzesko 2:2 (W. Czabański)

KS Koszyce - LUKS Skrzyszów II 2:0 (P. Rojek, K. Wzorek)

KS Koszyce - Galacticos I Ostrowiec Świętokrzyski 0:5

KS Koszyce - Puszcza Niepołomice 0:2

KS Koszyce - Westovia Tarnów 1:1 k.2:3 (K. Wzorek)

KS Koszyce - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:3

Skład: K. Sołtys, P. Rojek, F. Świderski, K. Dulęba, D. Siuta, K. Stańczyk, N. Banach, K. Wzorek, W. Czabański


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [257]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie