KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 378, wczoraj: 336
ogółem: 471 075

statystyki szczegółowe

Aktualności

Weekendowy maraton Orlików

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-06-08 09:35

Bardzo pracowity weekend ma za sobą zespół orlików KS Koszyce Wielkie.

W sobotę wzięliśmy udział w ostatniej odsłonie rozgrywek grupowych Deichmann Mistrzostwa 2016.

Do rozegrania mieliśmy trzy mecze turniejowe z Danią, Gruzją i Hiszpanią, oraz towarzyski z drużyną Meksyku.

Pierwszy mecz  z Danią ( Łęg Tarnowski ) zaczynamy w świetnym stylu. Trzy stuprocentowe  sytuacje kończą się jednak strzałami prosto w bramkarza. I właśnie po ostatniej takiej akcji przeciwnicy wyprowadzają kontrę, strzał w kierunku bramki i jeden z naszych obrońców pakuje piłkę do własnej siatki. Przegrywamy 0:1. Chłopcy jednak się nie załamali i szybko doprowadzili do remisu po strzale Kamila Wzorka. Gra się wyrównała i chwilami było dość nerwowo. Na szczęście dla nas, w drugiej połowie do bramki przeciwników trafiają Wojtek Czabański i Kacper Stańczyk. Wygrywamy 3:1.

Drugie spotkanie rozgrywamy z Gruzją czyli drugą drużyną Tarnovii 2005.

Początek spotkania identyczny jak z Danią. Gra toczy się raczej pod nasze dyktando, aż tu nagle rzut rożny dla Gruzji – piłka odbija się od naszego obrońcy i wpada do bramki. 0:1 i  znowu  robi się nerwowo. Emocje udzielają się również rodzicom , do tego stopnia że jedna z mam zatrzymuje pikę nogą aby ta nie wypadła na aut- delikatna reprymenda od sędziego i gramy dalej J. Po przerwie bramkę na 1:1 strzela Nataniel Banach i odżywają nadzieje na korzystny wynik. W dalszym ciągu mamy przewagę jednak to przeciwnicy po składnej akcji lewą stroną boiska zdobywają bramkę i mecz kończy się zwycięstwem Gruzji 2:1.

Ostatni mecz rozgrywek grupowych z Hiszpanią czyli Metalem Tarnów to miażdżąca przewaga naszej drużyny. Chłopcy nie mieli litości dla mniej doświadczonych przeciwników i zaaplikowali im aż 15 bramek tracąc przy tym tylko jedną ( aczkolwiek bardzo ładna zdobytą z rzutu wolnego). Bramki w tym meczu zdobywali : W. Czabański x 4, K. Wzorek x4, H. Kłósek x 2, K. Dulęba x2, P. Rojek, N. Banach, K. Stańczyk.

Ostatnie towarzyskie spotkanie z Meksykiem czyli Wolanią 2005 to już całkowita dominacja naszych przeciwników i porażka 0:6. Całkowicie zawiodła linia defensywna, a i w ataku graliśmy jakoś tak bez przekonania J.

Natomiast w niedzielę 5 czerwca wyruszyliśmy na podbój Przyborowa czyli turniej Fachowiec Cup 2016 organizowany przez AS Elita Brzesko. Po małych problemach ze znalezieniem boiska przed godz. 11 zameldowaliśmy  się na miejscu. Początkowo  w turnieju miało wziąść udział 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Jednak nie wszystkim ekipom się udało dojechać i na placu boju stawiło się 13 zespołów, które organizator podzielił na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, następnie po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do tzw. Ligi Mistrzów i grały o miejsca od 1 do 8, a zespoły z miejsc 5-7 i 5-6 grały w Lidze Europy czyli o  miejsca 9-13 ( z zaliczeniem meczów grupowych ).

 Trafiliśmy do grupy B z Błękitnymi Przyborów, Fablokiem Chrzanów, Zubello Iwkowa I, Puszczą Niepołomice, Westovią Tarnów i Błękitna Elitą Brzesko. Dwa zwycięstwa i cztery porażki pozwoliły nam zająć 6 miejsce w grupie i awans do Ligi Europy. Kolejna faza rozgrywek to porażka z lokalnym rywalem LUKS Skrzyszów i zwycięstwo z Zubello iwkowa II co w ogólnym rozrachunku pozwoliło nam zająć 9 miejsce czyli zwycięstwo w Lidze Europy ! Chłopcy naprawdę dzielnie walczyli i zostawili na boisku mnóstwo zdrowia, potu i łez. W przegranych meczach z Przyborowem i Iwkową I to my pierwsi obejmowaliśmy prowadzenie jednak nie ustrzegliśmy się prostych błędów i niestety przegraliśmy. Z Westovią- późniejszym zwycięzcą całego turnieju ponieśliśmy nieznaczną porażkę 0:1 po głupim błędzie obrony.

Naprawdę bardzo ciężki turniej, rozgrywany  w trudnych warunkach atmosferycznych ze względu na panujący upał. Mecze rozgrywane praktycznie co 15-20 minut. Mimo wszystko chłopcy dali radę i jestem z nich naprawdę bardzo dumny. Na szczególne pochwały zasługuje Krystian Sołtys , który chyba rozegrał turniej życia i został wybrany najlepszym bramkarzem Ligi Europy !

Wyniki poszczególnych meczy:

KS Koszyce – Błękitni Przyborów 1:2 (K. Wzorek)

KS Koszyce – Fablok Chrzanów 3:1 ( K.Wzorek x 2, W.Czabański)

KS Koszyce – Zubello Iwkowa I 2:3 ( W. Czabański x 2)

KS Koszyce – Puszcza Niepołomice 0:2

KS Koszyce – Westovia Tarnów  0:1

KS Koszyce – Elita Brzesko   4:0 ( W.Czabański x 2, F. Świderski, K. Dulęba )

KS Koszyce – LUKS Skrzyszów 0 :2

KS Koszyce – Zubello Iwkowa II  4:0 (K. Stańczyk, W. Czabański, F.Świderski,K.Wzorek)


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [190]
 

autor: ~Zbyszek 2016-06-08 11:48:34

avatar Cóż za szczegółowa relacja przygotowana przez p.o. Trenera. Opisy poszczególnych meczy, prawie jak opisy przyrody w "Nad Niemnem" :)


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie