• Tuchovia II Tuchów - Dunajec Mikołajowice

Liga Żaków IV runda

• autor: KoszyceWielkie, 2016-06-07 23:06

Trener Tomasz Onak:

"Przedostatnia runda Ligi Żaków, która odbyła się w Radłowie za nami. Pierwszy mecz z II Radłowem najlepiej podsumował by jedną ze swoich wypowiedzi Pan Zbigniew Stonoga. Strasznie słaby mecz w naszym wykonaniu i zasłużona porażka. Przyczynami jak zawsze winogrona i zbieranie nagród indywidualnych. Drugi mecz z Radłowem I pięknie nam rozpoczął Kuba Lamparski, który wyprowadził nas na prowadzenie w 19 sekundzie. Dużo lepszą grę podsumował znów Kuba podwyższając rezultat na 2:0. Na uwagę zasługuje trójkowa akcja w futsalowym stylu (nie wszyscy u nas w klubie lubią tą dyscyplinę) zakończoną niestety niecelnym strzałem Macka. Pod koniec spotkania rywale trafili bramkę jednak na więcej nie pozwoliliśmy. Kolejny mecz z Mędrzechowem, znów zwycięstwo z piękną gra i w pełni zasłużona wiktoria. Ostatnie spotkanie z Dąbrovią to znów nasz koncert i wygrana 4:1. Na uwagę zasługuje bramka Maćka, po którego szarży złapałem się za głowę i przecierałem okulary ze zdumienia. Dalej indywidualnie chciałbym pochwalić Kubę Lamparskiego, bardzo inteligentna gra, aktywny z przodu i pożyteczny w grze obronnej, drobny mankament to kilkukrotne zbyt długie holowanie piłki. Ostatnia pochwała i chyba pierwszy raz publicznie leci do Mateusza Radnego. Po pierwszym niemrawym meczu w każdym kolejnym nie byłem pewien czy to na pewno Mateusz. Praca w ataku i OBRONIE, agresywna męska gra, dostrzeganie kolegów i zero zabaw w Dariusza Szpakowskiego z komentowaniem boiskowych wydarzeń, dzień zakończył na środku obrony popisując się kilkoma udanymi interwencjami. Stracone dzis bramki niestety po bardzo prostych błędach, każdej spokojnie można była uniknąć, jednak miejmy nadzieję, ze Żaki utrzymają dyspozycję z 3 ostatnich dzisiejszych meczy na sobotniego Deichmanna."

Skład: P. Chrapusta, J. Chrapusta, D. Skórka, M. Melczenko, A. Niedzielski, K. Zdeb, H. Dulęba, M. Nytko, M. Radny, M. Radlinski, J. Lamparski

Radłów II - KS Koszyce 1:0
Radłów I - KS Koszyce 1:2 (J. Lamparski x2)
KS Koszyce - Mędrzechów 3:0 (J. Chrapusta, M. Radlinski, H. Dulęba)
KS Koszyce - Dąbrovia 4:1 (M. Nytko, M. Melczenko, J. Lamparski, M. Radny)

autor: ~anonim 2016-06-08 13:01:17

avatar Mnie trudniej przychodzi chwalenie więc dobrze że trener to napisał. Czytając to mam wrażenie że momentami byłem gdzie indziej niż w Radłowie. Przy takiej formie obawiam się o wynik meczu z Paragwajem na Deichmannie ale jak już pisałem mnie trudniej przychodzi chwalenie więc ostatecznie możecie nie zamieszać tego wpisu.

autor: ~rodzic 2016-06-08 15:47:37

avatar oj bo ktoś pomyśli jakże okrutna cenzura szaleje w tym klubie i kasuje co nie wygodne.Komentarz pomeczowy trenera jest po to by wyłapać choć najmniejsze, ale pozytywy i je opisać.Nigdy trener w tym klubie nie napisze że chłopcy grają tragicznie czy beznadziejnie bo od tego jest trening a nie forum internetowe.Zgodzę się z jednym że coś się w chłopcach" zacięło i włączył się bieg wsteczny",mam tylko nadzieję że odpowiednie osoby szybko zareagują na ten problem.Ps.co do Mateusza to mam nadzieję że jedna pochwała raz na jakiś czas krzywdy mu nie zrobi , wirtuozem piłki nie jest i pewnie nie będzie a trenuje bo jest miejsce a jak miejsca nie będzie i będą zdolniejsi to trenował nie będzie.Do zobaczenia na naszym boisku ,bo to tam jest dobre miejsce na trudne rozmowy

autor: ~Marcin 2016-06-08 22:01:09

avatar Każdy komentarz lepiej brzmi, gdy nie jest anonimowy ;-) ryszard.

autor: ~Zbyszek 2016-06-09 08:14:53

avatar Polecam galerię zdjęć wykonanych przez LZS Mędrzechów , jak również, przeczytanie krótkiego info na ich stronie, gdzie jest napisane, że w tym dniu doznali jedynej porażki z najlepszymi w tym dniu Koszycami Wielkimi.

Linki poniżej:
https://picasaweb.google.com/104859063 795021534672/6293879001495979009
www.lzsmedrzechow.pl

autor: ~Mirek Radliński 2016-06-09 09:11:55

avatar Przepraszam za brak podpisu przy pierwszym komentarzu to przez roztargnienie. To prawda iż coś się zacięło i teraz sztuka w tym aby wydobyć to z wszystkich chłopców co najlepszego pokazują na treningach i gierkach między sobą po szkole, gdzie grają bez kompleksów, strachu i są waleczni. Uwaga ta moja jest ostatnia, kierowana do całej drużyny i nie zamierza prowokować żadnych trudnych rozmów bo nie widzę potrzeby na takie. Jeśli ktoś zawodników lub rodziców poczuł się obrażony i dotknięty tym pierwszym komentarzem to przepraszam.

autor: ~rodzic 2016-06-09 10:18:04

avatar I JEST OK !!!