Derby na remis

Victoria Koszyce Małe - KS Koszyce Wielkie 2:2

Bramki dla KS Koszyce: Kamil Baran, Klaudiusz Jagieło

Skład:

M. Michoń - A. Rempała, P. Toczek, K. Baran, M. Wójcik, K. Jagieło, J. Dudziński, J. Tyka, K. Wiśniewski, S. Nytko, M. Opałka

W minioną sobotę 4 czerwca drużyna naszych trampkarzy udała się na derbowe spotkanie do Koszyc Małych. Pojechaliśmy „gołą” jedenastką. Pierwsza połowa to gra w środku pola. Drużyna Koszyc Małych stworzyła jedną sytuację tzn. po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, nasza obrona „zaspała” i niepilnowany zawodnik Koszyc Małych daje prowadzenie swojej drużynie. W przerwie meczu chłopcy nawzajem się mobilizowali i to przyniosło efekt, najpierw Kamil Baran, a później Klaudiusz Jagieło wyprowadzają nasza drużynę na prowadzenie. Dogodnych sytuacji mieliśmy jeszcze kilka, chociażby wspomnieć „ekstraklasową” akcję w wykonaniu Kamila Barana i Szymona Nytko zakończoną jednak niecelnym strzałem tego ostatniego, czy akcję Szymona Nytko, który po minięciu w polu karnym trzech zawodników, nie popisał się przy strzale.

Niestety, jak mówi porzekadło „niewykorzystane sytuacje się mszczą” – 90 minuta meczu i przy dużym udziale naszej drużyny, zawodnicy Koszyc Małych wyrównują spotkanie (praktycznie jedyna okazja Koszyc Małych w drugiej połowie).

Tuż przed ostatnim gwizdkiem mieliśmy jeszcze okazję na strzelenie bramki, Michał Wójcik uderzał z rzutu wolnego, jednak bramkarz Koszyc Małych zdołał obronić strzał.

Mimo upału, chłopcy w meczu dali się z siebie wszystko i za to trzeba ich pochwalić i podziękować za walkę.

autor: ~anonim 2016-06-07 15:01:37

avatar nie w 90 minucie tylko w 70 :)