Dzień Dziecka w Skrzyszowie

• autor: KoszyceWielkie, 2016-05-31 12:17

W bardzo wysokiej temperaturze przyszło w niedzielę rywalizować naszym Żakom z roczników 2007 i 2008. Rocznik 07 rywalizowal w okrojonym składzie w tym bez bramkarza. Pierwszy mecz z gospodarzami przegrywamy 2:1. Skrzyszów jako pierwszy trafił do siatki dość szczęśliwie, później odpowiedzielismy rzutem wolnym Mikołaja. Na kilka minut przed końcem do głosu doszli ponownie gospodarze i to oni wygrali wyrównany mecz. Kolejne spotkanie z Elitą Brzesko pod dyktando rywali, przegrywamy 3:0 jednak mieliśmy swoje okazję i przynajmniej jedną bramkę powinniśmy zdobyć. Mecz z drugą drużyną Skrzyszowa wygrywamy 1:0 bo strzale aktywnego Filipa. Stworzyliśmy wiele sytuacji jednak albo wykończenie było samolubne albo niedokładne. W ostatniej akcji meczu w sytuacji 4 na 1 ważna interwencje zaliczył pełniący rolę bramkarza Mikołaj, który wcześnie także kilka razy pewnie łapał piłkę. Rocznik 07 ostatni mecz rozegrał z Unią Tarnów remisując spotkanie 2:2, obie bramki zdobył Maksim obie po wykonaniu wcześniej przez nas stałych fragmentów gry. Wynik zasłużony i nie krzywdzi żadnej ze stron.

Skład: K. Zdeb, H. Dulęba, J. Lamparski, M. Radlinski, M. Nytko, F. Ramian, M. Melczenko

LUKS Skrzyszów I - KS Koszyce 2:1 (M. Radlinski)
Elita Brzesko - KS Koszyce 3:0
LUKS Skrzyszów II - KS Koszyce 0:1 (F. Ramian)
Unia Tarnów - KS Koszyce 2:2 (M. Melczenko 2x)

Rocznik 08 rozpoczął zawody od zasłużonej porażki z Unią Tarnów, honorową bramkę zdobył Dominik. Z każdym kolejnym meczem mimo wysokiej temperatury, graliśmy coraz lepiej, w drugim meczu wypunktowalismy Elite Brzesko wykorzystując swoje okazję. Na uwagę zasługuje asysta Huberta, który widząc lepiej ustawionego Maksima zagrał mu na pustą bramkę, starsi koledzy z rocznika 07 powinni brać przykład. Kolejny mecz po walce remisujemy bezbramkowo z Westovia. Ostatni mecz z gospodarzami wygrywamy 2:1. Pierwsza bramkę zdobył najmłodszy Przemek, pod koniec spotkania gospodarze wyrównali, ostatnie słowo należało jednak do Maksima, który najpierw ograł rywala a następnie podwyższył wynik.

Skład: D. Skórka, M. Sołtys, A. Niedzielski, F. Ramian, H. Kusiak, S. Czabanski, P. Czabanski, A. Łaskawski, M. Melczenko

KS Koszyce - Unia Tarnów 1:4 (D. Skórka)
KS Koszyce - Elita Brzesko 3:0 (M. Melczenko 2x, Hubert Kusiak)
Westovia - KS Koszyce 0:0