KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 384, wczoraj: 243
ogółem: 470 226

statystyki szczegółowe

Aktualności

II Memoriał im. Antoniego Barana w Brzesku

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-05-23 09:48

Dzień po zmaganiach w mistrzostwach Deichmanna, nasi chłopcy w okrojonym składzie (bez Krystiana Zdeba, Kuby Lamparskiego i trenera Tomasza Onaka) udali się na turniej do Brzeska w którym wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. O wyjście do półfinału przyszło nam się mierzyć z Unią Tarnów, Radłovią, Puszczą Niepołomice oraz z gospodarzem turnieju Elitą Brzesko. Pierwszy mecz zagraliśmy z bardzo nam znaną ekipą Unii. Jak zwykle w meczach z tą drużyną toczyliśmy wyrównany bój. Niestety, tym razem to my musieliśmy zejść z boiska pokonani. O zwycięstwie zadecydowała jedna bramka, którą padła po pięknym strzale z rzutu wolnego zawodnika z Unii. Drugi mecz z Puszczą Niepołomice to już był koncert w wykonaniu naszych chłopaków, wynik 5:0 mówi sam za siebie. Do trzeciego meczu przystąpiliśmy bez naszego "motoru napędowego" czyli Maćka Nytko, który musiał zakończyć udział w turnieju z powodów zdrowotnych. Jak bardzo jest to ważny zawodnik naszej drużyny było widać w meczu przeciwko Radłovii Radłów. Mimo iż przegraliśmy jedynie 2:3, zagraliśmy bardzo słaby mecz, bez agresji z tyłu i bez zęba z przodu. Na domiar złego, do ostatniego meczu w grupie przeciwko najlepszej tego dnia Elicie, podeszliśmy bez kolejnego filara naszej obrony Huberta Dulęby. Z braków kadrowych skorzystali nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2008, których w wyjściowym składzie na Elitę znalazło się aż czterech. Przegraliśmy ten mecz 0:4, ale moim skromnym zdaniem był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu tego dnia. Młodzi, wspierani przez bardziej doświadczonych Mikołaja, Mateusza i Piotrka, dali prawdziwy popis charakteru, serca do walki i sportowego ducha tocząc mocny i wyrównany bój przez większą część spotkania. Na miano bohatera tego meczu zasłużył nasz bramkarz Piotrek Chrapusta, który bronił jak w transie.

Po fazie grupowej zostało nam zagrać mecz o siódme miejsce przeciwko Błękitnym Przyborów. Mecz toczony na 30-stopniowym upale, nie zachwycił. Jedyna bramka meczu padła po strzale Mikołaja Radlińskiego i to wystarczyło by pokonać rywala.

Wyniki KS Koszyce:

KS Koszyce - Unia Tarnów 0:1

KS Koszyce - Puszcza Niepołomice 5:0 (M. Radny x2, M. Melczenko, M. Radliński, M. Nytko)

KS Koszyce - Radłovia Radłów 2:3 (F. Ramian, M. Radliński)

KS Koszyce - Elita Brzesko 0:4

KS Koszyce - Błękitni Przyborów 1:0 ( M. Radliński)

Skład KS Koszyce:

P. Chrapusta - M. Nytko, H. Dulęba, M. Radliński, M. Radny, M. Melczenko, A. Niedzielski, H. Kusiak, F. Ramian, J. Chrapusta


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [233]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie