Boxing Day czas zacząć

• autor: KoszyceWielkie, 2016-05-20 13:19

Przed nami decydująca faza rozgrywek tarnowskiej a-klasy. Do końca sezonu pozostało dwa tygodnie, w przeciągu których każda drużyna rozegra po 4 spotkania, czyli taki tarnowski Boxing Day. Nie dla wszystkich drużyn będą to spotkania ważne, decydujące o losach spadku lub awansu. Tak się złożyło że niestety, nie zaliczamy się do grona tych drużyn, co oznacza że przed naszymi zawodnikami okres trudnych i odpowiedzialnych wyzwań, czyli walka o utrzymanie drużyny w a-klasie. Jedynym pocieszeniem jest fakt że na chwilę obecną wszystko zależy od nas, wszystko jest w naszych rękach.

Boxing Day zaczynamy meczem na wyjeździe przeciwko Olszynce Ołpiny. Drużyna z Ołpin przez cały sezon bezskutecznie próbuje złapać formę z poprzedniego sezonu, w wyniku czego znajduję się obecnie na bezpośrednim miejscu spadkowym. Na dodatek złego, ostatnie pięć meczy Olszynki to niechlubna seria z pięciu porażek z rzędu. Naszym celem na jutro będzie przedłużenie owej serii, dzięki czemu odskoczymy Ołpiną aż na 7 punktów. Będzie to istotny krok ku zrealizowaniu naszego celu jakim jest utrzymanie KS Koszyce w "Serie A".

Zapraszamy na relację live z tego spotkania na naszym FanPage na Facebooku.

Zawodnicy powołani na mecz:

P. Sobarnia, T. Onak, A. Pasek,
R. Bryl, M. Okoński, A. Melchanka, A. Wstępnik, M. Proszowski, M. Ligęza, Ł. Bąk, M. Mytnik, B. Kinstler, T. Kukla, P. Gajdur, A. Szydłowski, P. Jarosz, A. Łabuda

Zbiórka pod remizą w Koszycach Wielkich. Wyjazd autokaru o 15:15  Początek meczu o 17:00

W razie nieobecności prosimy o niezwłoczny kontakt z trenerem!!!