Liga Orlików

• autor: KoszyceWielkie, 2016-05-13 10:19

3 runda Ligi Orlików za nami. Szkoda, że jedna z ekip nie dojechała na zawody. Zaczynamy oba mecze dość chaotycznie, jednak mimo to z obu wyszliśmy zwycięsko. Najpierw z Ładną, gdzie lekkie wskazanie było na naszą drużynę i wygrywamy 1:0. Rywal też miał swoje okazje, jednak podobnie był nie skuteczny, my też zmarnowaliśmy kilka okazji. Drugi mecz w pierwszej połowie dalej nie zachwycał, po nie wykorzystanej sytuacji w 15 sekundzie wyszliśmy na prowadzenie chwilę później. Metal odpowiedział szybką bramką, jednak to było wszystko na co było go dzisiaj stać, a nam udało się strzelić jeszcze 4 bramki. Ostatni mecz niezły w naszym wykonaniu, jednak przegrywamy. Pierwszą bramkę tracimy przez brak zdecydowania w defensywie, a drugą przez ładnie mierzone uderzenie w długi róg bramki. Zdołaliśmy jedynie zdobyć bramkę kontaktową, do tego mieliśmy jeszcze kilka klarownych sytuacji jednak z celnością był dzisiaj kłopot podobnie jak na ostatnio na Deichmannie. Dzisiaj chciałbym wyróżnić Filipa Świderskiego, który od niedawna dołączył do naszej drużyny a już zdołał się zadomowić, zaliczyć kilka spotkań i bramek. Dzisiaj także ustrzelił mierzonym mocnym strzałem w górny sektor bramki, można tylko żałować, że wcześniej do nas nie trafił.

Skład: K. Sołtys, D. Siuta, K. Stańczyk, J. Sobarnia, K. Dulęba, S. Korcel, F. Świderski, H. Kłósek, P. Rojek, W. Czabański, O. Curyło

KS Koszyce - Ładna 1:0 (W. Czabański)
KS Koszyce - Metal 5:1 (W. Czabański, F. Świderski x2, P. Rojek, K. Stańczyk )
KS Koszyce - Dunajec Mikołajowice 1:2 (P. Rojek)