Sędzia+Ładna-Koszyce=3:2

• autor: KoszyceWielkie, 2016-05-07 22:11

LKS Ładna - KS Koszyce 3:2

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - M. Ligęza, T. Onak, A. Wstępnik, Ł. Bąk - B. Kinstler, M. Okoński, A. Pasek, M. Proszowski - A. Melchanka, R. Bryl

Na zmiany wchodzili:

T. Kukla, A. Szydłowski, P. Gajdur

"Gdy mecz jest wyrównany o wyniku decydują niuanse. Dzisiaj o wyniku zadecydowali sędziowie, nie jestem w stanie uwierzyć w to że Rafał Bryl który rozegrał kilkaset meczy na szczeblu centralnym,  nie wie co to jest spalony i w momencie wykonywania rzutu wolnego, przy szybującej z boku kilkadziesiąt metrów piłce przebywa na spalonym stojąc przed bramkarzem. Wszyscy to widzieli że wbiegał,  tylko nie sędzia . Gdyby to dotyczyło któregoś z zawodników uczących się gry w Koszycach to uwierzyłbym że nie znają przepisów.  Nie ma nic gorszego jak sędzia boczny nie zna przepisów gry i nie wie że o spalonym zawsze decyduje moment podania. Taki mecz jak dzisiaj ustawia  pierwsza bramka, myśmy ją zdobyli,  nie spodobało się to jednak sędziemu i nie trudno w to uwierzyć  bo pierwsze cztery kardynalne błędy sędziów były na naszą niekorzyść, oczywiście zgrania ręką zawodnika z Ładnej  w polu karnym sędzia też nie zauważył. Po stracie bramki na 1:0 musieliśmy zagrać jeszcze bardziej ofensywnie w wyniku czego zawodnicy Ładnej często nas kontrowali i strzelali nam kolejne bramki. My graliśmy dzisiaj dobry mecz,  ale długo nie mogliśmy zdobyć bramki. Zawsze czegoś brakowało, precyzji, obliczenia lepszej lub szybszej decyzji. Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę 3:0. Nie wiele jednak brakło abyśmy wrócili z zaświatów i mimo wszystko mecz zremisowali. Marne to pocieszenie że strzeliliśmy ładniejsze bramki,  skoro zdobyliśmy ich mniej. Bardzo udanie zadebiutował dzisiaj w koszycach Mieszko Okoński,  już po kilku minutach było widać że jest to piłkarz wyszkolony a takich nam zawsze brakowało, oczywiście nie  wszystko wychodziło,  ale zawsze wiedziałem  co chce zrobić, brał ciężar gry na siebie,  rozgrywał piłkę, dużo biegał i udokumentował to wszystko idealnym uderzeniem w okienko, zdobywając pierwszą bramkę w nowych barwach."

Pozostałe wyniki kolejki:

LUKS Skrzyszów - GKS Gromnik 0:6