Deichmann U-11 II runda

• autor: KoszyceWielkie, 2016-05-07 16:02

"Nasi zawodnicy U11 wzięli dziś udział w kolejnej fazie rozgrywek ligowych w pucharze Deichmanna, natomiast U9 w okrojonym składzie rywalizowało w fazie towarzyskiej. Orliki pierwszy mecz rozegrały ze Szkocją ulegając im 1:2. Ospały początek skutkował stratą bramki, następnie zaczęliśmy pracować na boisku tak jak trzeba, czego skutkiem była bramka Kacpra Stańczyka, mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, jednak zamiast podać koledze na pustą bramkę oddawaliśmy strzały w krótki róg, który pilnował bramkarz. Po dobrym okresie gry przyszła okazja dla rywala, którą niestety wykorzystał. Szkoda tego wyniku gdyż po stracie pierwszej bramki naprawdę bardzo fajnie się prezentowaliśmy jednak zawodziła skuteczność. W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy Szwedów, mecz bardzo wyrównany i ostateczny wynik remisowy najbardziej odzwierciedla boiskowe wydarzenia, my po raz kolejny nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi mając przed sobą tylko bramkarza, natomiast nas kilkoma interwencjami od porażki uchronił Krystian Sołtys czy to w sytuacjach sam na sam czy strzałach z bliskiej odległości. Ostatni mecz graliśmy z USA, bardzo dobrze zaczynamy i prowadzimy 2:0, równie szybko rywale doprowadzili do wyrównania, i był to jedyny gorący moment gdzie rywal doszedł nas bardzo blisko. Druga polowa to już iście latynoski koncert w naszym wykonaniu i zaaplikowanie rywalowi 6 bramek. Kolumbijczycy do lat 9 rywalizowali dziś głownie z młodszymi kolegami, stąd też wysokie wyniki, szkoda, że nie pojawiła się drużyna Grecji gdyż prezentuje obecnie zbliżony poziom do naszej drużyny. Bardzo cieszy, że bardziej było widać dzisiaj zespół niż indywidualności, bardzo ładnie piłkę rozprowadzał dziś Hubert, Maciek czy Mikołaj, Filipa jak zawsze wszędzie było pełno, Maksim prezentował nowe cieszynki (golfowa najlepsza), Krystian hasał na skrzydłach, Kuba Chrapusta najpierw strzelał bramki w pierwszym spotkaniu a następnie zastąpił w bramce kontuzjowanego brata Piotrka, bardzo przydatny na całym boisku w pierwszym meczu był Kuba Lamparski."

Faza ligowa U-11
Kolumbia - Szkocja(Unia Tarnów) 1:2 (K. Stańczyk)
Kolumbia - Szwecja(TAP) 1:1 (H. Kłósek)
Kolumbia - USA(FA Brzesko) 8:2 (H. Kłósek x2, W. Czabański x2, K. Wzorek x2, P. Rojek, N. Banach)