3 punkty poszły w złym kierunku

• autor: KoszyceWielkie, 2016-04-23 21:44

KS Radlna - KS Koszyce Wielkie 2:1 (S. Sus x2 - A. Melchanka)

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - Ł. Bąk, T. Onak, Z. Nytko, M. Ligęza - M. Mytnik, A. Wstępnik, A. Pasek, B. Kinstler, T. Kukla - A. Melchanka

Na zmiany wchodzili:

P. Gajdur, K. Wilczyński, P. Jarosz

"Analizę meczu muszę zacząć nietypowo, mianowicie od czerwonej kartki dla mnie. Nie jest przypadkiem że ja przez wiele lat w piłkę nożną nigdy nie dostałem czerwonej kartki. Dzisiaj dostałem czerwoną kartkę nie grając w meczu. Nie można jednak nie zareagować, gdy po strzelonej przez nas bramce na 2:2 sędzia główny pokazuje na środek, boczny nie podnosi chorągiewki, nasi zawodnicy cieszą się z wyrównującej bramki aż tu nagle sędzia słyszy głos z niebios i idzie rozmawiać z bocznym. Na wysokości ławki rezerwowych przeciwnika trwa konsultacja co by tu zrobić aby bramki nie uznać, którą to obydwaj kilka sekund wcześniej uznali. Po namyśle doszli do wniosku że jest wolny za faul na bramkarzu i bramki nie ma. Sędzia nie wiedział że przepis zmienił się już kilka lat temu, bramkarz już dawno nie jest świętą krową w polu karnym, i nie ma specjalnych praw JAK POPEŁNI BŁĄD to jednak można to wykorzystać. A o spalonym decyduje zawsze moment podania. Jechaliśmy na ten mecz zdziesiątkowani, tak słabego składu na papierze nie mięliśmy nigdy, nawet na sparingu. Tym bardziej szkoda tego wyniku, bo mieliśmy dzisiaj wiele sytuacji na to aby zapunktować w meczu. Obaj bramkarze byli wiodącymi zawodnikami swoich drużyn, bramkarz Radlnej bronił 3 razy w sytuacjach sam na sam, a Paweł Sobarnia miał wiele udanych interwencji i obronił karnego pomimo że bronił z wybitym palcem."

Pozostałe wyniki kolejki:

KS Metal - GKS Gromnik 1:0

LUKS Skrzyszów - LKS Szynwałd 2:5

LKS Ładna - Tuchovia II 2:0

Olszynka Olpiny - Iskra Tarnów 1:3

Pogoria - Śmigno 1:3

KS Niwka - Biała Lubaszowa 4:1

autor: ~anonim 2016-04-24 13:55:26

avatar myślę, że sędzia miał sporo szczęścia, ale co się odwlecze to nie uciecze :)

autor: ~przyjaciel 2016-04-25 12:57:55

avatar gdzie był rozgrywany ten mecz bo to nie jest stadion w radlnej ani w koszycach

autor: ~LEX 2016-04-25 21:53:04

avatar Zdjęcie jak najbardziej z Radlnej.