Niestety, tylko remis..

• autor: KoszyceWielkie, 2016-03-26 18:58

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - M. Ligęza, T. Onak, Ł. Bąk, Z. Nytko - M. Proszowski, R. Bryl, M. Mytnik, D. Boda, A. Pasek - A. Melchanka

Na zmiany wchodzili:

A. Szydłowski, P. Gajdur, Ł. Frączek, P. Jarosz

"Nie byliśmy faworytem w dzisiejszym meczu, biorąc pod uwagę miejsce w tabeli, wynik meczu w rundzie jesiennej, oraz to, że drużyna z GROMNIKA na 7 meczów wyjazdowych wygrał wszystkie siedem. Po meczu pozostaje jednak duży niedosyt, ponieważ to my powinniśmy wygrać ten mecz, stworzyliśmy 9 sytuacji strzeleckich wykorzystaliśmy trzy, Gromnik oddał trzy strzały i zdobył 3 bramki. Szkoda, że w piłce nie punktuje się wrażenia artystycznego, bo na pewno każdy sędzia punktowałby naszą wygraną. Bez wątpienia najlepszym zawodnikiem Gromnika był bramkarz, który trzykrotnie bronił w sytuacjach sam na sam. To mówi wiele o dzisiejszym meczu. Zaczęliśmy dzisiaj bardzo dobrze a bramka na 1:0 Rafała Bryla, była przepiękna, polecam oglądnięcie skrótu meczu, który był kręcony w całości. Szkoda,że nie podwyższyliśmy wyniku na 2:0 a mieliśmy ku temu okazje, jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej połowie także mogliśmy odjechać na 2 bramkowe prowadzenie, nie zrobiliśmy tego i mecz zakończył się wynikiem 3:3,ze wskazaniem na nas, a zawodnikowi GROMNIKA, który twierdził po meczu, że to nam pomógł sędzia, proponuje oglądnięcie meczu i policzenie sytuacji obu drużyn. Być może zagraliśmy dzisiaj najlepszy mecz w A-Klasie, na wyróżnienie zasługują dzisiaj wszyscy zawodnicy, ja jednak szczególnie muszę wyróżnić Rafała Bryla i to wcale nie za to, że strzelił 2 bramki, ale za zaangażowanie w grę, jego postawa na boisku i pozytywna agresje, powinny być wzorem do naśladowania dla młodych zawodników. Tak się gra w piłkę, zawsze na 100%, nie można nigdy cofać nogi. Bardzo dobry mecz zagrał Zbyszek Nytko, pieczętując swój występ sprytną bramką, Tomek Onak jak prawie zawsze był bezbłędny, mimo że grał z gorączką. Bardzo mile mnie natomiast zaskoczył dzisiaj Marcin Ligęza, nad którym się zastanawiałem czy ma zagrać od początku meczu. Miał na swojej stronie jednego z lepszych zawodników na tej pozycji w lidze, a radził sobie z nim znakomicie, bardzo dobrze się ustawiał i czytał grę, wygrał zdecydowaną większość pojedynków, nie popełnił żadnego większego błędu. Marek Proszowski i Adrian Pasek to nie są urodzeni środkowi pomocnicy, grają na tej pozycji, bo taka jest potrzeba chwili, grali jednak dzisiaj tak jakby to robili od lat, szkoda tylko że Markowi zabrakło kilku centymetrów i jego strzał po świetne indywidualnej akcji trafił w poprzeczkę. Marek zapracował dzisiaj na tę bramkę a my na zwycięstwo 4:3."

Skrót meczu KS Koszyce Wielkie – GKS Gromnik (pogorze24.pl):

Wyniki 15 kolejki:

Metal Tarnów - LUKS Skrzyszów 4:0