KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola

Aktualności

Kolejny sukces Żaków 2007

• autor: KoszyceWielkie, 2016-02-07 16:52

Trener Tomasz Onak:

"7 lutego zostaliśmy zaproszeni na towarzyski turniej w Brzesku wraz z rocznikami 2007 i 2008. Rocznik 2008 zagrał cztery spotkania, niestety wszystkie przegrał. Bardzo szkoda pierwszego meczu gdzie bramkę tracimy równo z końcową syreną. Najbardziej jednak szkoda rewanżowego spotkania z AP Brzesko gdzie przez pierwszą część meczu chłopcy cały czas napierali na rywala, jednak nic nie chciało wpaść do siatki. To czego nie zrobiliśmy uczynił rywal i przegrywamy. Chłopcy w tamtym spotkaniu zasłużyli z pewnością na bramkę i lepszy rezultat, jednak nie zawsze wynik jest odzwierciedleniem boiskowych wydarzeń. Jesteśmy zadowoleni z chłopaków gdyż grali ambitnie i z sercem.

Wysoką formę potwierdził natomiast rocznik 2007. Pierwszy mecz z Unią Tarnów, mimo wygranej 5:0 gra pozostawiała sporo do życzenia, duży chaos, mało ruchu i nie dokładność. Drugi mecz z II drużyną gospodarzy to już dużo lepsza gra, częściowa eliminacja mankamentów z pierwszego spotkania. Chłopcy w tamtym spotkaniu kilka razy w świetnym stylu wymienili piłkę klepiąc między zawodnikami gospodarzy. Bardzo cieszyła gra zespołowa i dobro całego zespołu a nie indywidualne laury. Kolejny mecz gramy z pierwszą drużyną AP Brzesko, z którą mierzyliśmy się niedawno w Skrzyszowie, tym razem jednak świetny mecz w wykonaniu Żaków i gładka wygrana 3:0 po dobrej grze całego zespołu. Na koniec zmierzyły się najlepsze drużyny dnia, czyli znów Koszyce i AP Brzesko I. Mecz bardziej przypominał spotkanie ze Skrzyszowa gdzie toczona była wyrównana rywalizacja. Większość czasu pierwszej połowy przeciwnik miał problem z wyjściem za połowę boiska. W końcówce jednak gospodarze się obudzili i mieli kilka sytuacji pod naszą bramką, m.in sam na sam z bramkarzem. Druga połowa to wyrównana rywalizacja, bramkę na wagę pierwszego miejsca zdobywamy po stałym fragmencie bitym przez Mikołaja, bramkarz poradził sobie z tym strzałem, jednak wobec dobitki Maćka był już bez szans. Cieszy dobra gra w defensywie gdyż nie straciliśmy dzisiaj żadnej bramki mając bilans 13:0"

Wyniki z udziałem Żaków 2007:

KS Koszyce - Unia Tarnów 5:0 (Kamil Wzorek x2, Mateusz Radny x2, Mikołaj Radliński)

KS Koszyce - AP Brzesko II 4:0 (Mateusz Radny x2, Mikołaj Radliński, Kamil Wzorek)

KS Koszyce - AP Brzesko I 3:0 (Mikołaj Radliński, Mateusz Radny, Kamil Wzorek)