KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 46, wczoraj: 255
ogółem: 457 649

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wróciły wspomnienia z wyprawy do Warszawy…

  • autor: KoszyceWielkie, 2016-01-31 14:06

Za nami najdalszy wyjazd w historii kubu, turniej rocznika 2006 w Staszowie. Relacje z wyjazdu tym razem przygotował tata Mikołaja Pan Mirosław Radliński. Zapraszamy do lektury: 

"W sobotę 30.01.2016 KS Koszyce Wielkie wybrały się na Turniej Piłkarski organizowany przez  Pogoń Staszów. Dotarcie na miejsce ułatwił nam transport zorganizowany przez klub z zaprzyjaźnionym przewoźnikiem. Niestety nie wszystkim udało się dotrzeć na zbiórkę, a tym samym na turniej, jednak pojechaliśmy zdeterminowani, z chęcią osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego. Zawodnikom z rocznika 2006 towarzyszyły Żaki 2007 oraz wierni kibice-rodzice, „uzbrojeni” po raz pierwszy w flagi barwy klubowej i bęben.  W drodze czas mijał miło na pogawędce o czekającym nas turnieju, kolejnych zmaganiach sportowych i ćwiczeniach gardeł do dopingu.

Pierwszy mecz turnieju rozgrywamy z FA Kielce, który wygrywamy 1:0 po bramce Wojtka Czabańskiego. W spotkaniu tym mamy przewagę, a przeciwnik nie stawia dużych wymagań (ponoć w osłabionym składzie), jednak spotkanie kończy się skromnym zwycięstwem.
W drugim meczu spotykamy się z drużyną Baszta Rytwiany. Mecz, już bardziej wyrównamy, choć gramy zachowawczo, nie stwarzamy nazbyt klarownych sytuacji, kończy się dla nas szczęśliwym remisem 0:0, gdyż przeciwnik obija nasze słupki. Do trzeciego meczu przystępujemy z najsłabszą drużyną w grupie, na co wskazywały dotychczasowe ich wyniki. Niestety przewidywanie wyników poza boiskiem często jest weryfikowane podczas meczu. Choć dość szybko strzelamy gola i wychodzimy na prowadzenie 1:0 (bramka Piotrka Rojka), stwarzamy inne sytuacje (słupek Mikołaja Radlińskiego), to tracimy gola po błędzie i mecz kończy się remisem 1:1. W ostatnim meczu spotykamy się z najlepszą tego dnia drużyną w grupie Młodzik II Radom i mimo stawianego oporu i stworzeniu nielicznych sytuacji bramkowych przegrywamy zasłużenie 0:2. Zdobyte pięć punktów pozwala nam na osiągnięcie trzeciego miejsca w grupie i grę o piąte miejsce w całym turnieju. Mecz o piąte miejsce rozgrywamy z drużyną Pogoń Staszów I. Toczymy dość wyrównany mecz z zawodnikami, którzy przewyższają nas fizycznie i kiedy kibice przygotowują się do rozstrzygnięcia meczu w rzutach karnych, pechowo tracimy bramkę na 20 sekund przed końcowym gwizdkiem. Ostatecznie turniej kończymy na szóstym miejscu, strzelając dwie bramki (mała skuteczność i mała ilość sytuacji bramkowych) i tracąc także niewiele – trzy bramki.

Trudno powiedzieć co szwankowało i przełożyło się na raczej przeciętny występ turniejowy, ponieważ okres przygotowawczy przed turniejem w Staszowie był przepracowany intensywnie, a chłopcy na treningach spisywali się bardzo dobrze. Ale to kolejne cenne doświadczenie i powód do przemyśleń dla sztabu szkoleniowego. Okiem kibica wydaje się także konieczne przećwiczenie dwóch, trzech rozwiązań przy stałych fragmentach gry. W przerwach między meczowych nasi młodzi zawodnicy ćwiczyli umiejętności manualne (gry na telefonachJ), korzystali z posiłków w miejscowym barze w bardzo fajnym obiekcie sportowym (hala+basen) oraz doskonalili zręczność i refleks grając w cymbergaja. Na pewno na wysokości zadania stanęli kibice-rodzice, którzy spontanicznie i do końca kibicowali naszym zawodnikom, przy powiewających flagach klubowych w rytm bębnów i śpiewu, któremu ton i przewodnictwo nadawał prezes klubu który jak twierdzili wtajemniczeni swoje doświadczenie w tym zakresie zdobywał w szkolnym chórku oraz śpiewając pod balkonem swojej żony. Droga powrotna  upłynęła na dalszej integracji, rozmowach, śpiewach i planach na przyszłość. I znów w autokarze czuć było zapach pigwy, dębu i… kiełbasy z kanapek. Wróciły wspomnienia z wyprawy do Warszawy…"

Mecze z udziałem naszej drużyny:

KS Koszyce - FA Kielce 1:0 (W. Czabański)

KS Koszyce - Baszta Rytwiany 0:0

KS Koszyce - Pogoń Staszów II 1:1 (P. Rojek)

KS Koszyce - Młodzik Radom I 0:2

KS Koszyce - Pogoń Staszów I 0:1

Ostateczna kolejność na trunieju;

1. AP PN Mielec

2. Młodzik Radom I

3. Młodzik Radom II

4. Baszta Rytwiany

5. Pogoń Staszów I

6. KS Koszyce Wielkie

7. Juventa Starachowice

8. Pogoń Staszów II

9. Świt Ćmielów

10.  FA Kielce                 

Barw KS Koszyce bronili:

K. Sołtys - K. Stańczyk, D. Siuta, P. Chrapusta, P. Rojek, W. Czabański - M. Nytko, H. Dulęba, M. Radliński, K. Zdeb, M. Radny - M. Melczenko


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [240]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie