Turniej w Brzesku

• autor: KoszyceWielkie, 2016-01-09 17:47

Dzisiaj nasze Żaki wzięli udział w turnieju organizowanym przez ELITA Brzesko. Co sie działo i jak poszło naszym chłopakom w rywalizacji z mocnymi przeciwnikami, przeczytamy w poniższej relacji przygotowanej przez trenera Żaków Tomasza Onaka.

"Kolejne cenne doświadczenie za naszymi Żakami. Bardzo ciekawie obsadzony turniej w Brzesku zaczynamy spotkaniem z Jadwigą Kraków. Ospały mecz w naszym wykonaniu, brak agresji i walki. Rywal strzela bramkę, która przy odrobinie naszej uwagi nie powinna w ogóle wpaść. Niestety, kończymy porażką pierwszy mecz, który nie zbyt ciekawie, jak się później okaże, ustawił nam sytuację w tabeli. Ekipa Gol Bieruń nie dojechała i w drugim meczu grupowym zmierzyliśmy się z drugą drużyną wystawioną przez gospodarzy. Trochę lepsza postawa na boisku, zaowocowała skromnym jednobramkowym zwycięstwem, jednak wciąż było bardzo dużo do poprawy w naszej grze a wygrywamy po bramce Krystiana Zdeba. Z pierwszym garniturem brzeskiej Elity zagraliśmy świetne zawody w defensywie, w ofensywie, jak wcześniej niestety, wciąż brak pomysłu na sforsowanie bramki rywala, nieliczne wizyty w polu karnym przeciwnika. Nasze poczynania w ataku rozruszał Kamil Wzorek, wyglądało to lepiej niż wcześniej, do tego Piotrek Chrapusta w bramce zaliczył kilka pięknych parad. W pełni zasłużony remis z, jak się później okaże, triumfatorem turnieju. Trener gospodarzy nie był zbytnio zachwycony zgarnięciem w rywalizacji z KS Koszyce tylko jednego oczka. Po dobrym meczu z Brzeskiem graliśmy ostatnie spotkanie w grupie z Radłowem. Kolejny raz niemrawy i ospały mecz w naszym wykonaniu, należy podziękować rywalom, że zamiast do siatki woleli obijać poprzeczkę, na duże uznanie w tym meczu zasługuje Kuba Chrapusta, najmłodszy zawodnik w naszej ekipie a grał jak stary wyjadacz, starsi koledzy powinni w tym meczu patrzeć z dużym podziwem na młodszego kolegę. W meczu o piąte miejsce oglądamy waleczne i agresywne Koszyce, w przekroju całego turnieju kolejny dobry mecz po spotkaniu z Brzeskiem I. Przesunięty do środka pola Maciek Nytko zdobył jedyną bramkę w meczu po indywidualnej akcji. Pod koniec gdy drużyna z Kielc zaczęła śmielej grać na naszej połowie, Żaki grały bardzo dobrze i pewnie w defensywie. Blisko rywala, nisko z kolan i agresywnie. Nie wymagamy w klubie dyscypliny jak w wojsku, jednak szczególnie w szatni przed meczem, niektóre osoby powinny bardziej skupić się na piłce a nie myśleć o niebieskich migdałach. Mam nadzieję, że wymagający rywale przełożą się także na jeszcze większe zaangażowanie w prace na treningach nad poszczególnymi elementami piłkarskiego rzemiosła."

Wyniki naszej drużyny:

KS Koszyce - Jadwiga Kraków 0:1

KS Koszyce - ELITA Brzesko II 1:0 (Krystian Zdeb)

KS Koszyce - ELITA Brzesko I 0:0

KS Koszyce - Radłovia Radłów 0:0

KS Koszyce - FA Kielce 1:0 (Maciej Nytko)

Klasyfikacja końcowa:

1 ELITA Brzesko I

2 Jadwiga Kraków

3 LUKS Skrzyszów

4 Unia Tarnów

5 KS Koszyce

6 FA Kielce

7 FA Jurajska

8 Radłovia Radłów

9 SP Błękitni Przyborów

10 ELITA Brzesko II

Skład KS Koszyce w dzisiejszym dniu:

Piotrek Chrapusta - Maciek Nytko, Hubert Dulęba, Krystian Zdeb, Mikołaj Radliński, Mateusz Radny, Kuba Lamparski, Maksim Melczenko, Kuba Chrapusta, Hubert Kusiak, Kamil Wzorek, Adrian Niedzielski

autor: ~kibic 2016-01-09 22:21:59

avatar super turniej ,fajna zabawa ,gramy dalej!!!

autor: ~kibic 2016-01-09 22:25:22

avatar fajna ekipa