Liga halowa

• autor: KoszyceWielkie, 2016-01-06 19:45

W Święto Trzech Króli drużyna naszych trampkarzy rozegrała pierwszą rundę rozgrywek Halowej Ligi Trampkarzy.

W pierwszym meczu przyszło się mierzyć z faworytem ligi Unią Tarnów. Mecz zakończył się remisem 0:0, w którym chłopcy stworzyli kilka okazji, w tym dwie sytuacje sam na sam Marcina Opałki, lecz zabrakło "zimnej głowy". Jak się okazało później, były to jedyne stracone punkty drużyny z Tarnowa w dzisiejszej rundzie. Kolejnym przeciwnikiem był zespół Tuchovii Tuchów, po słabej grze w ofensywie, ale jednak po walce, przegrywamy 0:2. W trzecim meczu gramy przeciwko mocnej Wolanii Wola Rzędzińska, wyrównany mecz i sprawiedliwy remis 0:0. Następnym przeciwnikiem był zespół UKS Omega Rzuchowa, z którym niedawno rozegraliśmy wysoko wygrany sparing, niestety chłopcy już przed meczem okazali się "zwycięzcami", ale tylko przed meczem, bo na boisku przegrywamy 0:3 nie podejmując żadnej walki. Podobnie było w ostatnim meczu z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska gdzie zagraliśmy fatalnie, i zasłużenie przegrywamy 1:6. Szkoda, bo mecze z Unią i Wolanią naprawdę napawały optymizmem, ale niestety, dwa ostatnie mecze przekreśliły i całkiem zepsuły początkowo dobre wrażenie gry naszej drużyny w dzisiejszym dniu.

Miejmy nadzieję, że w głowach chłopców zostanie to co się działo w pierwszej części, a o drugiej niech natychmiast zapomną, aby w kolejnych turniejach i meczach pokazywać się z jak najlepszej strony.

Barw KS Koszyce dzisiaj bronili:

K. Jagiełło, M. Michoń - M. Wójcik, K. Wiśniewski, J. Dudziński, M. Opałka, D. Rempała, W. Wodzińska, A. Rempała, S. Nytko, D. Milówka