Teoretyczne 3 pkt zamienione na faktyczne

• autor: KoszyceWielkie, 2015-11-08 15:15

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - Ł. Bąk, T. Onak, A. Wstępnik (M. Chudzik 80"), P. Kowalski (T. Kukla 46") - D. Boda, P. Cierpich, A. Pasek, B. Kinstler (M. Mytnik 56") - A. Melchanka (Ł. Frączek 46"), R. Bryl

"Po raz pierwszy od bardzo dawna dysponowaliśmy dzisiaj w miarę mocną ławką rezerwowych, już w przerwie musiałem dokonać dwóch zmian,pomimo tego obraz gry nie uległ zmianie, a nawet się poprawił, tak powinno być zawsze, nie może być tak, że 9 zawodników ma pewne miejsce w składzie i grają kontuzjowani, bo nie ma innej alternatywy. Wygraliśmy wysoko, ale powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej. Mogliśmy nawet pokusić się o pobicie rekordu klubowego, ustanowionego w meczu z Tuchovią. W piłce nożnej, rzadko jednak wykorzystuje się wszystkie stwarzane sytuacje. W drugiej połowie, praktycznie co kilka minut mięliśmy sytuację z gatunku 100%. Drużyna Szynwałdu nie grała jakoś szczególnie źle. To młoda, perspektywiczna drużyna, dużo biegająca. Może to dziwić, że przy osiągniętym wyniku, na szczególne wyróżnienie zasługują zawodnicy defensywni. Tomek Onak grał bezbłędnie, a do tego kilka razy w bardzo groźnych sytuacjach naprawiał błędy kolegów, gdy trzeba było wchodził wślizgami i się nie mylił, były to bardzo ważne interwencje, bo w momencie gdy mecz nie był jeszcze rozstrzygnięty. Adrian Pasek nie jest wirtuozem futbolu, i On o tym chyba wie, ale drużynie daje bardzo wiele, biega zdecydowanie najwięcej z całej drużyny. Nie strzela za dużo bramek, nie asystuje za często, pracuje jednak na boisku jak ta przysłowiowa mrówka, tak też było dzisiaj, miał najwięcej kontaktów z piłką, najwięcej odbiorów i zawsze miał siłę żeby wrócić, załatać dziurę w środku pola lub przerwać akcję przeciwnika."

Pozostałe wyniki kolejki:

Matal Tarnów - Biała Lubaszowa 3:0 (Kozioł 17", K. Jabłoński 30", J. Gromadzki 80")

LUKS Skrzyszów - Pogoria 1:1 ( J. Proszowski 65" - W. Kara 12")

KS Niwka - KS Radlna 6:0 (J. Hołda 4" 67" 79", A. Grzebieniowski 33" 35" J. Lisak 44")

Iskra Tarnów - Śmigno 2:4 (S. Berezowski, A. Cygan - ?)

GLKS Gromnik - Tuchovia II 3:2 ( S. Kozłowski 16", D. Słota 46", J. Słota 72" - K. Dziża 39"90")

Olszynka - Ładna 2:3 (A. Ryba 68", P. Albrechtowicz 79" - B. Sysło 6", D. Szczerba 16", T. Soprych 86")