Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - Ł. Bąk, T. Onak, A. Wstępnik, P. Kowalski - T. Kukla, A. Pasek, P. Cierpich, B. Kinstler - M. Mytnik, D. Boda

Na zmiany wchodzili:

Ł. Fraczek, S. Sojda, P. Jarosz

"Oceniając dzisiejszy mecz nie sposób nie odnieść się do tego co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w Skrzyszowie. Nie można o tym zapomnieć. Nie będę przytaczał o czym rozmawialiśmy w szatni z zawodnikami. Fakty są takie, że w Skrzyszowie w okolicach 50 minuty zabrakło nam sił. Z podstawowego składu tylko nieliczni trenowali w ostatnich tygodniach, nie wynika to jednak z zaniedbania. Przyczyna jest prozaiczna, zmiana godziny treningów z 18.00 na 16.00. Na świeżości to można sobie zagrać w pierwszej lub drugiej kolejce, ale nie w jedenastej. Dochodzi do tego fakt, że z meczu na mecz dysponujemy coraz słabszym składem. Grając jeszcze w B-Klasie naszym atutem bardzo często była silna ławka rezerwowych z której można było w każdej chwili skorzystać, teraz tak nie jest. W dzisiejszym meczu rozgrywanym na mniejszym boisku do 70 minuty to my częściej kreowaliśmy grę, mieliśmy więcej sytuacji, oddaliśmy więcej strzałów. Niestety nie przełożyło się to na bramki. Końcowe 20 minut to już przewaga zespołu z Niwki. Kilka razy na wysokości zadania stanął nasz bramkarz Paweł Sobarnia i to jemu zawdzięczamy w dużej mierze, że nie straciliśmy drugiej bramki i zdobyliśmy punkt. Gdyby Paweł na przedpolu bronił tak jak broni na linii byłby kompletnym bramkarzem. Nawet trener gości docenił postawę Pawła i dziwił się że do niedawna zawodnik z pola tak dobrze broni. Remis w tym meczu na pewno nie zadawala nikogo obie drużyny straciły po 2 punkty. Drużyna z Niwki przewyższała nas zdecydowania warunkami fizycznymi, i postawiła nam twarde warunki gry myśmy je przyjęli, było dużo walki nikt nie odpuszczał, pomimo że nie wszyscy byli w pełni zdrowia."

Pozostałe wyniki kolejki:

Śmigno - Szynwałd 7:2

Pogoria Pogórska Wola - Olszynka 2:1 (W. Olszówka 71", K. Hebda 77" - A. Ryba 42")

Iskra Tarnów - Tuchovia II 5:0 (Ł. Drelicharz x4, J. Syrowy)

Ładna - Metal Tarnów 3:1 (M. Bryg 17", D. Szczerba 58", A. Szczerba 73" - J. Gromadzki 21")

Radlna - Skrzyszów 5:3 (K. Niemczura x2, S. Sus, M. Bajorek, Ł. Łabędź - ?)

Biała Lubaszowa - Gromnik 0:3 (K. Kwiek, M. Masłoń, M. Kwiek)