Liga Orlików

• autor: KoszyceWielkie, 2015-10-23 11:25

Trener orlików Tomasz Onak o turnieju:

"W czwartek, 22 października, odbyła się na naszym boisku III runda ligi Orlików. Mimo nie zbyt sprzyjającej pogody, na naszym obiekcie nie zameldowała się jedynie drużyna z Ładnej. W meczu otwarcia pokonaliśmy Westovie 3:1, przyjemna dla oka gra naszych chłopców i pewna wygrana, bramka stracona po ciężkim do wyciągnięcia centrostrzale, który, trzeba przyznać, był ładny i zatrzymał się w górnych sektorach naszej bramki. Kolejne dwa spotkania rozgrywamy ze Skrzyszowem I i II, gdzie wygrywamy kolejno 2:0 i 1:0.  W ostatnim meczu spotkały się ze sobą dwie najlepsze drużyny tego dnia, czyli Koszyce i Unia Tarnów. By wyjść zwycięsko z całodniowej rywalizacji wystarczał nam remis. Niestety, przegraliśmy rywalizacje 1:2, przeciwnicy grali bardziej zdecydowanie, agresywnie i to oni wygrali. Pomimo zdobycia bramki kontaktowej pod koniec spotkania, i wyjścia wyżej całą drużyną, nie byliśmy już w stanie doprowadzić do remisu. Kadrę Orlików uzupełnił dziś garnizon Żaków, gdzie w każdej formacji na boisku pojawiali się przedstawiciele z młodszej grupy. Analizując na chłodno, na czwartkowe zmagania związek zestawił ciekawą i wyrównaną grupę, chłopcy dostarczyli nam sporo radości swoją grą na boisku. Zawsze można coś poprawić, jednak jako trener chłopaków bardzo a to bardzo jestem zadowolony z naszej dyspozycji, cieszę się, że mogę trenować taką ekipę."

Skład KS Koszyce:

P. Chrapusta - K. Stańczyk, W. Czabański, O. Curyło, N. Banach, J. Sobarnia, K. Dulęba, H. Dulęba, D. Siuta, J. Kołtun, M. Radliński, M. Radny, M. Nytko

Wyniki III rundy Ligi Orlików
KS Koszyce - Westovia 2006 3:1 (M. Radliński, W. Czabański x 2)

KS Koszyce - Skrzyszów I 2:0 (N. Banach, M. Radliński)

KS Koszyce - Skrzyszów II 1:0 (W. Czabański)

KS Koszyce - Unia Tarnów 1:2 (W. Czabański)

Tabela:

1. Unia Tarnów  7-3  10

2. KS Koszyce  7-3  9

3. Westovia  12-6   6

4. Skrzyszów I  6-5   4

5. Skrzyszów II  0-15  0

autor: ~kibic 2015-10-23 15:14:27

avatar To ta Unia z którą jeszcze rok temu przegrywaliśmy dwu cyfrowo, jest postęp,gratulacje chłopaki

autor: ~M. Radlinski 2015-10-23 22:45:07

avatar Witam
Gratuluję występu Naszym chłopcom. Tym razem Orliki walczyły dzielnie wspomagane przez Żaków. I choć może powodowany potrzebą chwili to był to dobry pomysł trenera i sztabu szkoleniowego. Uważam iż chłopcy powinni ogrywać się jak najwięcej i najczęściej jak tylko to możliwe. Mimo, iż 10 miesięcy temu nie zasłużyli na tak wysoką porażkę w pierwszym swoim sparingu z Unią to w żaden sposób nie mogli pokazać na boisku tego co już umieli, zwyczajnie nie istnieli. Treningi, ogranie i dużo włożonej pracy już dziś widać gołym okiem. I choć znów porażka z Unią to wynik w żaden sposób nie przynosi w wstydu. Teraz już nikt z przeciwników nie powie że Koszyce to Ci co nie umieją grać. Dlatego uważam iż po przejściu na halę nadal powinniśmy grać dużo sparingów i turnieje. pozdrawiam

autor: ~czaban 2015-11-04 18:43:18

avatar nie wierze że są aż takie postępy!!!!!!!!!!!! Żaki zasłużyły na to ,że grały z nami i bez nich nie było by tak dobrze.Brawo dla nich!!!!!!