Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, P. Kowalski, M. Mytnik, Ł. Bąk - T. Kukla, Ł. Frączek, A. Pasek, D. Boda - A. Melchanka, R. Bryl

Na zmiane wszedł:

B. Kinstler

"Remis u siebie nigdy nie jest dobrym wynikiem, nawet jak się gra z liderem. Tym bardziej nie jest dobrym wynikiem w przypadku gry z drużyną niżej notowaną w tabeli. Jednak punkt to punkt, nie można odmówić żadnemu z naszych zawodników ambicji i zaangażowania. Mieliśmy swoje okazje w meczu, miał je i przeciwnik. Do nas należał początek meczu, po kilkunastu minutach mecz się wyrównał i tak już pozostało do końca. Olszynka nie strzeliła rzutu karnego, nam sędzia nie uznał bramki. W naszej grze brakowało dzisiaj spokoju w rozegraniu i przytrzymania piłki w środkowej strefie boiska. Za krótko utrzymywaliśmy przy piłce, nie kreowaliśmy gry, nie oddawaliśmy strzałów z dystansu. Na tyle jednak pozwalał nam dzisiaj przeciwnik."

Pozostałe wyniki kolejki:

Biała Lubaszowa - Iskra Tarnów 5:2 (Polak 37,53, Stadler 60,70,89 - Pączek 40, Syrowy 65)

Gromnik - Szynwałd 6:1 (Kozłowski 34, Słota 37, samobójcze 54,82, Kwiek 59, Kafel 63 - Kantor 59)

Tuchovia II - LKS Niwka 1:1 (Jamka 33 - Jackowski 75)

Śmigno - Skrzyszów 2:1 (A. Domagała 38, D. Domagała 40 - Gąsior 60)

Pogoria Pogórska Wola - LKS Ładna 1:2 (K. Hebda 85 - Bryg 30, Cygan 90)